Твір про школу (5-7 речень)

речення про школу Твір-розповідь

Твір про школу написати на 5-7 речень допоможуть наведені приклади. Це має бути цікава розповідь. Речення про школу мають відображати ваше відношення до навчального закладу.

Твір про школу (5-7 речень)

Моя школа знаходиться у центрі міста. Вона була побудована ще 70 років тому.

У моїй двоповерховій школі є багато різних просторих класів. Є класи інформатики, фізики, хімії, біології, української мови та літератури.  На першому поверсі знаходиться велика їдальня та актова зала. У їдальні на перервах можна купити ароматну випічку та різні страви. Поруч з актовим залом знаходиться бібліотека, де можна брати різні цікаві книги.
Гордістю нашої школи є спортзал, адже там є не лише м’ячі та баскетбольні кільця, а й настільний теніс, знаряддя для бадмінтону, скакалки, гімнастичні обручі, всілякі мати, шведські стінки.

У нашій школі дуже багато учнів, бо там працюють сучасні та креативні вчителі. Мені подобається моя школа, адже отримані знання обов’язково знадобляться мені у житті та допоможуть вибрати цікаву професію.  

5 речень про школу 2 клас

Моя школа – це сучасний навчальний заклад, розташований у передмісті. Споруда школи має три поверхи. На подвір’ї школи, навколо футбольного майданчика, ростуть величезні липи, каштани та тополі.

У нашій школі є велика бібліотека. Я часто туди приходжу, щоб зануритися у світ книг, вивчати новий матеріал чи щоб виконати домашнє завдання.

У нашій школі майже всі класи обладнані інтерактивними дошками та сучасними комп’ютерами. Учителі завжди вмикають цікаві навчальні презентації та відео, щоб краще пояснити тему,

Моя школа – місце, де я проводжу багато часу, навчаюся, зустрічаю друзів, отримую нові знання. Я пишаюся, що можу бути частиною цього освітнього закладу.

2 речення про школу

1. Я люблю ходити до школи, адже там дізнаюся багато нового.
2.У школі ми знаходимо справжніх друзів та дізнаємося багато цікавого.

Речення зі словом школа

У школі ми дізнаємося багато нового.

Школа нас не тільки навчає, а й виховує.

Школа – це місце, де діти отримують знання, які обов’язково стануть у нагоді в житті.

У школі вивчають математику, українську мову та літературу, історію та багато інших потрібних предметів.

Наша школа дуже красива.

Школа потрібна, щоб діти могли вчитися та розвиватися.

У школі нас вчать писати, читати та набувати знань.

Оцініть статтю
Додати коментар