Власне закінчення казки “Говорюща риба”

власне закінчення казки Говорюща риба Твори з укр. літ.

Скласти власне закінчення казки “Говорюща риба”, мабуть, хотілося кожному, хто прочитав твір Емми Андієвської. Фінал та продовження казки можна написати за прикладом нижче.

Власне закінчення до казки “Говорюща риба”

Риба прийшла у гості до рибалки. Дружина побачивши її вирішила, що це чоловік загубив рибину і вирішила її засмажити.  Риба намагалася пояснити, що вона і є товаришка її чоловіка, але заклопотана жінка її не чула.

В цей момент додому повернувся рибалка. Він підійшов до жінки і сказав, що це і є його гість, що це риба навчила його риболовлі.

Жінка здивовано подивилася на рибалку, потім на рибу. Вона зрозуміла, що ледве не зробила помилку. Вона вибачилася перед рибою і запросила її до хати.

У хаті риба познайомилася з сім’єю рибалки. Вони обговорювали різні риболовні історії, діти розповідали про шкільне життя, а жінка вразила рибу смачною вечерею.

Після цього дня риба стала постійним гостем у хаті рибалки. Вона розповідала йому про життя під водою, а рибалка – про життя людей, він ділився з нею своїм досвідом. Діти обожнювали усі її історії. Вони могли слухати їх годинами.

Так, говорюща риба знайшла новий дім і нову родину на березі, яка цінувала і любила її такою як вона є.

Тести до казки "Говорюща риба"
Тест "Говорюща риба" Емма Андієвська  допоможе перевірити ваші знання. Тестування з відповідями дозволить закріпити правильні відповіді в пам'яті.

Оцініть статтю
Додати коментар