“Жага до життя” цитати

жага до життя цитатна характеристика героїв Цитатна характеристика

“Жага до життя” цитати до образів героїв оповідання Джека Лондона зібрані в цій статті. Цитатна характеристика героя з твору допоможе розкрити його образ, описати зовнішність.

Цитатна характеристика героїв “Жага до життя”

Вони ступали, кульгаючи до річки…. Обидва були стомлені й виснажені, з обличчя не сходив вираз тупого терпіння, що його карбують тривалі знегоди».

«Вони йшли, нахиливши низько плечі, а ще нижче голову, втупившись очима в землю».

Але шлях додому був тривалий, важкий і небезпечний. Та вони обов’язково його подолають. Двоє чоловіків миля за милею долали безкраю північну пустелю, ворожу і безжалісну до людей….

“Жага до життя” цитати про головного героя

Портрет героя: «Його штани подерлися об гостре каміння , з колін сочилася кров, залишаючи червоні сліди. Тоді він поклав клунок на землю й почав підкрадатись до птахів плазом, як кіт до горобця », «Він з’їв пташенят куріпки жадібно, вкидаючи їх в рот , вони хрупали на зубах, немов яєчні шкаралупи», «Він трясся, наче паралітик»

Тільки життя змушує страждати. Померти не боляче. Померти – заснути. Смерть – це значить кінець, спокій. Чому ж тоді йому не хочеться вмирати?

Він розпакував тюк і перш за все порахував, скільки у нього сірників. Їх було шістдесят сім. Щоб не помилитися, він перераховував три рази. Він розділив їх на три купки і кожну загорнув у пергамент; один згорток він поклав в порожній кисет, другий – за підкладку зношеної шапки, а третій – за пазуху. Коли він виконав все це, йому раптом стало страшно; він розгорнув усі три згортки і знову перерахував. Сірників було як і раніше шістдесят сім.

Він уже не боровся, як борються люди. Це саме життя в ньому не хотіло гинути і гнало його вперед

Навіть вмираючи, він не підкорявся смерті

Але як не важко було йому йти, ще важче було переконати себе в тому, що Білл його не кинув, що Білл, звичайно, чекає його біля криївки. Він повинен був так думати, інакше не мало ніякого сенсу боротися далі, – залишалося тільки лягти на землю і померти.

Цитати до образу Біла “Жага до життя”джек лондан жага до життя

“Біл вийшов, кульгаючи, на той берег і подався далі, не повертаючи голови.”

“Але чим дужче він напружував тіло, то більше мусив напружувати розум, переконуючи себе, що Біл не кинув його напризволяще, що Біл неодмінно чекатиме біля схованки.”

“Як же він посміється з Біла, коли це Біл, коли ці рожевувато-білі чистенькі кості і є Біл!”

“Він одвернувся. Що ж, нехай Біл покинув його, але він не візьме золота, не смоктатиме Білових кісток. А Біл зробив би так, якби опинився на його місці, думав він, плентаючись далі.”

“Жага до життя” аудіокнига скорочено

"Жага до життя" тести
Пройти тест до твору «Жага до життя» Джека Лондона варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет оповідання про золотошукачів.
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. AHoHl/lM

  CJ одобряет))

  Відповіcти
 2. карина

  Клас

  Відповіcти
 3. Александр

  Сайт кльовий завжди допомагає в складній ситуації. Респект авторам та адмінам

  Відповіcти
 4. Заучка

  Дякую за допомогу.Великий респект авторам

  Відповіcти
  1. J. G. (Джей Джи) автор

   Дякуємо, за зворотній зв’язок! Раді, що змогли допомогти!

   Відповіcти
   1. Дудка

    Такое!

    Відповіcти
 5. Таня

  Дякую, велике

  Відповіcти