“Жага до життя” головні герої

Жага до життя герої 6 клас

Джек Лондон “Жага до життя” головні герої

 • Безіменний герой – золотошукач, який зміг вижити в суворих умовах і зберегти людську гідність. Герой зумів вижити, залишившись наодинці з дикою природою, без їжі та зброї. Він так хотів жити, що зумів подолати всі труднощі, зробити неможливе. Він не здався,  чіплявся за життя, напівживий повз до корабля, переміг хворого вовка та залишився живим.  Риси характеру: Вольовий, наполегливий, рішучий, мужній.
 • Білл – товариш головного героя, теж золотошукач, який кинув свого друга у біді. Був з’їдений вовками. Риси характеру: підлість, жорстокість, жадібність
 • Хворий волк – переслідував головного героя, але програв поєдинок за життя.

Джек Лондон “Жага до життя” характеристика героїв твору

Характеристика Білла

Білл утратив людську сутність, бо залишив у біді друга, який підвернув ногу. Він пішов на зраду, щоб урятуватися самому та зберегти своє золото. Білл поставив на перше місце золото і програв.

Характеристика головного героя

Ім’я головного героя “Жага до життя” нам невідоме.  Це людина без імені, з хворою ногою. Він спочатку йде, потім повзе до мети. До схованки недалеко, але мандрівник збився з правильного напрямку. Він повзе вперед, харчуючись чим доведеться: сирими піскариками, ягодами, корінням…

Такі випробування мало не зводить його з розуму. І все-таки герой твору дістається океану, де його рятують люди з корабля.

Герой показує власним прикладом, як багато може винести людина, якщо справді хоче жити. Незважаючи на біль, голод, слабкість, він подолав найважчий шлях та вижив.

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Дарина

  дякую

  Відповіcти
 2. Дар на

  ДЯКУЮ

  Відповіcти