Де знаходиться Стоунхендж?

В якій країні знаходиться Стоунхендж, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Де розташований Стоунхендж?

З самого виникнення цивілізації, людство займалося будівництвом грандіозних споруд, які через багато століть стали відомі на весь світ. Однією з таких будівель є старовинний кам’яний кромлех — Стоунхендж.

Стоунхендж знаходиться в Великобританії. Розташований приблизно в 130 км на північний захід від Лондона, приблизно в 3,2 км на захід від Еймсбері і в 13 км на північ від Солсбері.

Він, на жаль, не входить в список чудес світу, але заслуговує не меншої уваги. Про те, як відбувалося будівництво Стоунхенджа, у місцевих англійців ходять справжні легенди. Спорудження цього знаменитого комплексу приписували чарівникові Мерлину, допотопним атлантам.

Зводити кам’яний кромлех почали між 1900 роками і 1600 роками до нашої ери. Будівництво Стоунхенджа тривало не одне століття. Вчені припускають, що його будували відразу кілька народів, які проживають на території стародавньої Англії — уессекци, уіндміллхіллські люди і бікери.

Цікаво те, що камені, які використовувалися під час будівництва, мають різне походження. Тут і вулканічна лава, і долерит, і вапняк, і вулканічний туф, і піщаник. Їх обробляли вогнем і водою на місці їх видобування, а після транспортування (вчені досі ламають голову, як саме багатотонні брили каменю транспортувалися з місця на місце на тисячі кілометрів) тонко оброблялися і шліфувалися.

Чому побудували Стоунхендж?

Існує багато гіпотез щодо того, навіщо був побудований цей кам’яний комплекс. Вчені з усього світу висунули такі версії — Стоунхендж є святилищем друїдів, величезним астрономічним календарем, кладовищем або місцем для зцілення людей. Але жодна з версій не доведена.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, чому побудували Стоунхендж, і де він знаходиться

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Мистецтво

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *