Цікаві факти про злочини

Цікаві факти про злочини і арешти

Найперша людина заарештована на сцені під час свого виступу — Джим Моррісон, лідер музичної групи The Doors. Варто зауважити, що на сцені його заарештовували двічі в 1967 і 1968 роках. Примітно, що і перший і наступний раз він був арештований за те, що нібито нецензурно висловлювався на адресу поліцейських, тим самим провокуючи їх на агресивні дії. Зі слів фанатів, звичайно, все було зовсім не так.

Тільки за один 2005 рік, в місті Лос Анджелес було вкрадено 6200000 візків з супермаркетів. Цікаво, що більшість з них були вкрадені в одному і тому ж магазині. Власник був змушений ставити маячки на візки, щоб крадіжки не привели до величезних збитків.

За офіційною статистикою, при нальоті на банк в першу чергу вбивають охорону. Проте, за неофіційними даними, які отримала група молодих дослідників, спостерігаючи за камерами прихованого спостереження з доступних громадськості матеріалів, найчастіше вбивають самих нальотчиків. При чому робить це ніхто інший як охоронець.

Історія сталася в 1981 році, коли жінки стали скаржитися, що під столом до них хтось пристає. Через кілька тижнів після подачі заяв, в Лос Анджелесі був заарештований чоловік, який ховався під столами в ресторанах і фарбував жінкам нігті в жовтий колір. Примітно, що чоловік був визнаний абсолютно здоровим з психологічної точки зору. Сам він пояснював це тим, що хотів пожартувати.

Статистика кіберзлочинності в наш час не рідкість. Є і не суттєві порушення. Наприклад, за 2006 рік було завантажено тільки 10 відсотків ліцензійної музики, що склало всього трохи більше 500 000 000 пісень. На даний момент ситуація змінилася тільки в гіршу сторону, для продавців ліцензійних копій.

За статистикою, найбільший ризик бути застреленним або побитим до смерті припадає на перший день кожного нового року. Варто зауважити, що навіть у країнах, де новий рік святкують влітку або в іншу пору року, статистика не змінюється. Найбільше вбивств відбувається 1 січня.

У Сполучених Штатах Америки щодня затримуються мільйони людей. Варто зауважити, що понад 97 відсотків заарештованих, були затримані за водіння в нетверезому вигляді, дрібне розкрадання, наркотичне або алкогольне сп’яніння.

За статистикою найбільше злочинів відбувається в мало розвинутих країнах. Однак не зрозуміло чому, так як люди, як правило, в таких країнах дуже дружелюбні і привітні. При цьому, варто зазначити, що там дуже рідко трапляються злочини пов’язані з насильством.

В 1965 році Донні Кеш не отримав практично ніякого покарання за те, що спалив 200 гектарів лісу в Національному парку Каліфорнії (Los Padres). Сталося це тому, що співак вирішив розпалити багаття.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *