Тварини України, які походять з інших материків

Якщо Вас цікавлять які тварини завезені до України, то в даній статті, Ви обов’язково знайдете корисну, цікаву та потрібну інформацію.

Тварини України, які походять з інших материків:

Муфлон – тварина, яка проживає на островах Сицилія та Корсика (Середземне море). Муфлон вибирає дуже високі, скелясті гірські вершини і робить стоянки на крутих, недоступних скелях.

Ондатра – походить зі США, Канади та Північної Мексики. Зазвичай оселяються в заболочених районах біля прісноводних або солоноводних водоймищ, річок, озер або ставків.

Пеленгас – тварина, що походить з Далекого Сходу. В Чорному морі пеленгас з’явився завдяки успішному експерименту сорокарічної давності, поставленому співробітниками Одеського відділення Азово-Чорноморського НДІ. Їм вдалося провести акліматизацію цього цінного виду риби в Чорному й Азовському морі.

Нутрія – тварина походить з Південної Америки. Веде зазвичай напівводяний спосіб життя. Улюблені місцям проживання — водойми зі слабко проточною або стоячою водою: заболочені береги річок, очеретяно-рогозові озера та вільхо-осокові болота із багатою водною та прибережною рослинністю.

Що таке акліматизація? Акліматизація — процес пристосування організму до змін в навколишньому середовищі, часто залучаючи температуру або клімат. Акліматизація звичайно відбувається за короткий час в межах тривалості життя одного організму (порівняйте з адаптація). Акліматизація може бути раптовою або представляти собою частину періодичного циклу, як наприклад ссавці, що втрачають важке зимове хутро на легший літній одяг.

Які тварини акліматизувалися на території України?

Тварини, що акліматизувалися на території України: австралійський страус, нутрії, американська норка, єнотовидна собака, короладський жук, ондатра, плямистий олень, європейська муфлона, фазан, ке клик (даурська куріпка), білий амур, товстолобик, пеленгас тощо.

Сподіваємось, Ви знаєте тварини яких завезли в Україну)

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про Україну

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *