Антуан де Сент-Екзюпері цікаві факти

антуан де сент екзюпері цікаві факти Цікаві факти про відомих людей

Антуан де Сент-Екзюпері цікаві факти з життя французького письменника, поета, публіціста і льотчика викладені в цій статті.

Антуан де Сент-Екзюпері цікаві факти

Письменник завжди мріяв про небо. У віці 12 років він здійснив перший політ.

Екзюпері був завжди усміхненою, позитивною людиною. Він сильно любив людей. Коли його ображали, письменник все одно не втрачав віри в цю людину і допомагав їй. Також він не вмів брехати.

Він мав кілька патентів на вдосконалення різних приладів – прокладальника курсу, репітора і гоніографа.

Незважаючи на те, що Екзюпері здійснював часті польоти, очевидці стверджують, що у нього була надлишкова вага для пілота, великий вік і багато травм.

Його найпопулярніша книга «Маленький принц» перекладена на 180 мов і діалектів  До речі, автор сам ілюстровав книгу.

Він був шульгою.

Сент-Екзюпері вперше закохався в Луїзу Вільморн. Але вона була з багатої сім’ї і не відповідала йому взаємністю, а незабаром і зовсім вийшла заміж за іншу молоду людину, багатія. Потім він познайомився з Консуелло Каріло, яка втратила чоловіка. Вона його підкорила. І незабаром стала його дружиною.

У книзі «Маленький принц» образ Троянди списаний з його дружини.

Письменник і льотчик вміло показував карткові фокуси.

Антуан Екзюпері потрапляв в 15 авіакатастроф.

Він отримав багато нагород – премій Феміна, Гран-Прі дю Роман від Французької Академії, Національну книжкову премію США, Військового Хреста від Французької Республіки.

Обставини його смерті вельми загадкові. Біля острова Ріу у Марселя було знайдено уламки літака, на якому Антуан Екзюпері вилетів в останній свій політ. Цікаво, що він загинув в 1944 році, а уламки його літака були знайдені через 60 років в 2004 році.

Найвідоміші твори Екзюпері – «Планета людей», «Південний поштовий», «Військовий льотчик», «Нічний політ», «Цитадель» і, звичайно ж «Маленький Принц».

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися деякі факти з життя Антуана де Сент – Екзюпері.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Вікторія

    Дуже сподобалося!

    Відповіcти