«Енн із Зелених дахів» характеристика героїв

енн із зелених дахів характеристика героїв 5клас

«Енн із Зелених дахів» характеристика головних героїв допоможе розкрити образи та риси характеру персонажів.

«Енн із Зелених дахів» характеристика героїв

«Енн із Зелених дахів» характеристика Енн

Енн Ширлі – головна героїня твору. Балакуча 11-річна сирота з рудим волоссям, яка хоче, щоб її звали Корделія. Вона працьовита, дбайлива і ввічлива, з живою уявою. Дівчинка не любить свій колір волосся і ненавидить, коли її дражнять з цього приводу (навіть у пізніші роки, вона не любила, коли хтось називав її волосся «рудим»). Зрештою, їй довелося змиритися зі своїм волоссям, і називати його «каштановим», але більшість інших її рис залишалися незмінними протягом усього життя.

Риси характеру Енн: працьовита, дбайлива, ввічлива, життєрадісна, оптиміст, турботлива, чутлива, добра, співчутлива.

Її удочерили Метью та Марілла Катберти, після чого вона почала жити з ними на фермі “Зелені Дахи”. Вони планували взяти хлопчика на допомогу Метью, але внаслідок помилки до них потрапила Енн. Спочатку вони думали відмовитися від неї, але були підкорені її чарівністю і вирішили залишити та виховати дівчинку. Її дитинство та юність пройшли поряд з ними, в Зелених Дахах. На острові Принца Едварда дівчинка зустріла багато друзів і пережила багато пригод. Пізніше Енн закінчила коледж, стала вчителькою і одружилася з Гілбертом Блайтом, проживши з ним довге і щасливе життя. Разом вони створили велику родину та виховали шістьох дітей у коханні та злагоді.

«Енн із Зелених дахів» характеристика другорядих героїв

Марілла Катберт – сестра Метью Катберта та опікунка Енн Ширлі. Спочатку вона жорстка жінка, яка вміло приховує свої емоції, потім поступово пом’якшується після знайомства з Енн. Сувора, але справедлива і любляча.

Метью Катберт – брат Марілли Катберт та опікун Енн Ширлі. Літній і дуже сором’язливий чоловік, він полюбив Енн усім серцем і став її “родинною душею”.

Гілберт Блайт – однокласник Енн Ширлі, який пізніше став її близьким другом, а потім — чоловіком. Після закінчення навчання став успішним лікарем. Був старшим за Енн на кілька років, але навчався з нею в одному класі, тому що пропустив кілька років через хворобу батька. Коли вони познайомилися з Енн, він був привабливим хлопчиком, в якого було закохано багато їхніх однокласниць. Вона стала першою, хто не звертав на нього уваги і міг змагатися з ним у навчанні. Відносини з Енн він примудрився зіпсувати в перший же день їхнього знайомства, назвавши її Морквиною. Вона у відповідь ударила його грифельною дошкою. Довгий час після цього Гілберт намагався завоювати її прощення та прихильність. Коли йому це нарешті вдалося, вони стали друзями, а пізніше Енн зрозуміла, що любить його, і вони одружилися, проживши разом довге і щасливе життя і виховавши шістьох дітей у коханні та злагоді.

Діана Баррі (Діана Райт) – найкраща подруга Енн Ширлі. Дуже красива дівчинка з кучерявим темним волоссям і темними очима. Вони познайомилися ще в дитинстві, відразу після приїзду Енн в Евонлі. Дівчатка одразу перейнялися одна до одної симпатією і навіть поклялися у вічній дружбі. Мати Діани ставилася до Енн з побоюванням і навіть забороняла їм спілкуватися, але пом’якшилася і стала лояльною до Енн після того, як та врятувала їхню молодшу дочку, Мінні Мей, від нападу дифтерійного крупу. Енн і Діана були подругами протягом усього життя. Вийшовши заміж за Фреда Райта, Діана назвала свою першу доньку Енн Корделією на честь подруги, а Енн назвала одну з дочок Діаною.

Рейчел Лінд подруга Марілли Катберт та найближча сусідка Катбертів. Головна пліткарка Евонлі. Дуже прямолінійна і часом нетактовна. У першу зустріч з Енн назвала її потворною, що викликало гнів у дівчинки та призвело до сварки. Пізніше вони помирилися, і їхні стосунки стали набагато теплішими. Після смерті Томаса Лінда, чоловіка Рейчел, вона переїхала до Марилли і допомагала тій виховувати близнюків, взятих Маріллою під опіку — Дору та Дейві.

Рубі Гілліс – подруга та однокласниця Енн. Довгий час була закохана у Гілберта Блайта. Спочатку не приймала Енн і не хотіла з нею спілкуватися, але пізніше стала однією з її близьких подруг. Дуже красива та жіночна.

Джозі Пай – однокласниця та самопроголошений лідер компанії подруг Енн. Буває дуже грубою з Енн, часто насміхається з неї і дражнить перед однокласниками.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар