Есе про осінь (5 речень)

есе про осінь Твір-опис

Художній твір про осінь 5-7 речень чи есе про осінь допоможуть написати різні приклади.

Художній твір про осінь 5-7 речень

Осінь – це чудова пора року, коли природа змінюється і стає дуже гарною. Все листя на деревах змінює колір, повільно опадає на землю.

В осінній день можна гуляти парком і збирати красиві різнобарвні листочки: жовті, оранжеві, червоні.

Також осінь – час урожаю. Дозрівають яблука, груші та інші фрукти. Я збираю їх на нашій дачі, а мама чи бабуся готують мені смачні пироги та компоти.

Осінь – це ще й час дощів. Щоденний дощ – це звичайне осіннє явище. Мені подобається вдихати запах мокрого листя та землі після довгого дощу. Відразу відчувається атмосфера свіжості та природної чистоти.

Осінь – це дивовижний час, коли природа зачаровує своєю красою. Це моя улюблена пора року.

Есе про осінь (5 речень)

Осінь – це одна із найбільш чарівних пір року. Її неймовірна краса та особлива атмосфера завжди зачаровують нас.

Звісно, спостерігати за тим, як жовтіє, а потім опадає листя на деревах дуже сумно, оскільки нікому не хочеться прощатися з теплими літніми днями. Але яскраві осінні фарби також пробуджують у душі та поетичні настрої. Мені подобається спостерігати за тим, як кожного дня листя на деревах стають червоними, жовтими та помаранчевими. Прогулюючись лісом чи парком восени, можна побачити, як тихо кружляє листя, падаючи на землю, створюючи неповторний та магічний танець.

Осінь також відома своєю багатою різноманітністю фруктів та овочів, які дозрівають у цей час. Яблука, груші, горіхи, гарбузи, та інші смачні продукти роблять наше меню різноманітнішим і корисним.

Але крім позитивних сторін у осені є й негативні. Часто восени ідуть затяжні дощі, дмуть холодні вітри, змітаючи все на своєму шляху. А на початку листопада дерева залишаються вже зовсім голими, а осінь з радісної та різнобарвної стає похмурою та затяжною.

Не кожному до вподоби подібна погода, але я люблю осінь і такою. Адже після осені настає чарівна зима.

Оцініть статтю
Додати коментар