Як зимують павуки?

Природознавство

Як зимують павуки? Де зимують павуки? Відповіді Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Як зимують павуки?

З приходом холодів павуки починають шукати притулок, щоб пережити зиму. Звичайно, велика частина павуків живе менше року, тому до настання холодів вони гинуть. Основна частина членистоногих впадає в сплячку. Однак трапляються й винятки. Давайте розглянемо найцікавіші приклади.

Так, тарантул з приходом зими заповзає в свою нірку, при цьому забиває вхід за собою землею. З нори виповзає тільки в разі голоду. Якщо тарантулу пощастило потрапити до теплого приміщення, то взимку він веде звичний спосіб життя.

У незвичайних місцях сплять і павуки-сріблянки. Вони будують під водою зимові кокони, а іноді заселяються в порожні раковини молюсків. Знайшовши порожню черепашку, сріблянка починає збирати в неї повітря. Після прикріплює її до водоростей, які плавають на поверхні води, і забирається туди. Вхідний отвір павук закладає рослинними залишками, перемішаними з павутиною.

Павук під назвою Eresus cinnaberinus зимує разом з молодим потомством в одному укритті. З приходом весни самка гине і стає їжею для молодих особин.

Домашні павуки, як правило, в сплячку не впадають. Тому не забувайте подбати заздалегідь про корм для них, адже взимку дістати мух і комарів дуже складно.

Як зимують павуки хрестовики?

Хрестовики – це звичайні павуки, які з настанням зими впадають в стан заціпеніння, тобто в сплячку. Вони заздалегідь піклуються про свій притулок, щоб температура не опускалася нижче 0С. Інакше клітини тканин павука травмуються замерзлими кристалами льоду.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, куди діваються павуки взимку.

Оцініть статтю
Додати коментар