Історія виникнення інтернету коротко

інтернет цікаві факти Цікаві наукові факти

Історія інтернету: коротко для дітей розповість як з’явився інтернет, хто винайшов інтернет. Коротка історія інтернету викладена в цій статті.

Історія інтернету: коротко

У 1957 році Радянський Союз запускає перший штучний супутник Землі, що дратує американських військових. Агентство з перспективних оборонних науково-дослідних розробок США пропонує розробити комп’ютерну мережу, яка повинна стати надійним джерелом обміну інформацією в разі бойових дій. Таким чином, за фінансової підтримки Міністерства оборони, в 1969 році вводиться в дію проект під назвою ARPANET. Восени того ж року було вирішено провести перший сеанс зв’язку між двома комп’ютерами. Фахівці Чарлі Клайн і Білл Дюваль відповідали за процес і віддалене підключення. Під час першої спроби зв’язку вдалося відправити лише дві перші літери слова «Login», друга спроба виявилася більш успішною.

Першими активно використовувати мережу почали вчені різних напрямків, таким чином мережа почала мимоволі розростатися. У 1971 році була створена програма здатна відправляти електронні листи. Після підключення в 1973 році до мережі комп’ютерів Великобританії і Норвегії мережа почала набувати міжнародного статусу.

У 1983 році відбувається ще одна ключова подія з історії формування світової комп’ютерної мережі. У січні цього року вчений Джон Постел переходить з використання протоколу NCP на TCP / IP. Можна вважати, що з цього моменту зароджується сучасний інтернет. Уже в 1989 році британський вчений Тім Бернсу-Лі випускає перший редактор сторінок WorldWideWeb, завдяки чому з’являється можливість працювати з протоколом HTTP і мовою розмітки HTML.

У 1990 році відбулося перше інтернет-підключення за допомогою звичайного провідного телефону і модему. У 1991 році всесвітня мережа інтернет стала загальнодоступною. З тих пір інтернет почав розвиватися зі швидкістю думки, а тепер ми не можемо уявити собі роботу більшості пристроїв без доступу до всесвітньої мережі.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. вікторія

    клас

    Відповіcти