Лист до Соломії та Остапа «Дорогою ціною»

Лист до Соломії та Остапа Дорогою ціною Твори з укр. літ.

Написати лист до Соломії та Остапа «Дорогою ціною» та виразити своє ставлення до героїв, про твір М. Коцюбинського допоможе приклад.

Лист до Соломії та Остапа «Дорогою ціною»

Соломіє, Остапе, вітаю Вас!

Уже минуло більше ніж сто двадцять років від того часу, коли відомий український письменник М. Коцюбинський познайомив своїх читачів із Вами, розповівши про Ваші пошуки волі та особистого щастя. Минають роки, змінюються покоління, та Ваші образи продовжують хвилювати читачів, викликаючи захоплення чи сум, нікого не залишають байдужими.

Особисто мені імпонує Соломія прагненням волі, витривалістю, вмінням боротися за свою мрію,  мужністю, силою волі та водночас романтичністю . Ви – прекрасна жінка, яка дивує силою свого кохання. Розв’язуючи моральні дилеми чи шукаючи вихід із складних життєвих ситуацій, Ви керуєтеся тільки почуттям кохання, турботою про коханого. Здається, що Ви живете цим почуттям і живете задля нього. Здається, що Ви сильніша і рішучіша у боротьбі за волю, ніж Остап, бо змагаєтеся ще й за можливість не тільки бути вільною, але й щасливою поруч із коханою людиною.

Мабуть, Остап завдячує Вам своїм життям і відчуває провину за ту необережність на березі річки. Адже дозволив собі надто голосно послати прокльони країні, яка забрала в нього волю. А голос почув козак і, вистріливши, поранив Остапа. Тому, певно, своє кохання і вдячність він проніс через усе життя, яке прожив самотою, сподіваючись на зустріч із Вами уже в іншому світі.

Дякую Вам за вірність своєму коханню. Сьогодні, коли почуття українців перевіряються у полум´ї страшної війни, багато моїх сучасників надихаються прикладом вашого кохання та бажанням здобути волю.

З найкращими побажаннями, …

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар