“Моя мрія, щоб закінчилась війна” твір

моя мрія щоб закінчилася війна Твір-розповідь

Твір на тему: “Я хочу, щоб не було війни” чи “Моя мрія, щоб закінчилась війна” написати просто, адже це мрія кожної людини в Україні.

Твір на тему: “Моя мрія, щоб закінчилась війна”

Війна – це найстрашніше слово, яке я коли-небудь чув. Вона приносить біль, страх і розруху у кожну родину. Кожного ранку я прокидаюся і мрію, щоб минулий рік був лише страшним сном. З кінця лютого 2022 року життя кожного українця змінилося. Кожен з нас, незалежно від місця проживання, чув вибухи, сирени, бачив наслідки війни, бачив сльози ти відчай.  Ми втрачаємо наших близьких, друзів та домівки. Ми живемо в постійному страху та тривозі, і це дуже несправедливо. Жодна людина не заслуговує на таку долю.

Зараз моя найбільша мрія – це завершення війни в нашій країні. Кожного дня я бачу, як дорослі сумують і переживають, а ми, діти, не можемо безпечно грати на вулиці і ходити до школи.

Я мрію про те, щоб цей жахливий час закінчився, щоб кожна дитина могла насолоджуватися дитинством. Я дуже хочу, щоб наші батьки не хвилювалися за нашу безпеку, щоб кожен міг спати спокійно вночі.

Я мрію про те, щоб кожен військовий, який боронить нашу Батьківщину повернувся до своїх рідних.  Я хочу, щоб кожна людина у світі назавжди запам’ятала, що війна – це найгірше і найстрашніше.

Ми, діти, маємо право на мир. Я вірю, що скоро день нашої перемоги та мир настане і люди більше ніколи не візьмуть до рук зброю.

Твір на тему: “Я хочу, щоб не було війни” 

Коли я прокидаюся вночі й чую вибухи, мені стає дуже страшно та сумно. Я дитина, і мені складно зрозуміти, чому й досі триває війна, чому вона почалася. Я хочу, щоб не було війни.

Я, як і всі мої друзі, зараз навчаюсь у школі, але навчальний процес відбувається дистанційно. Річ у тім, що у нашій школі відсутнє укриття, тому ми не можемо ходити до школи, хоча й дуже хочемо. Війна робить наше життя складним і небезпечним. Кожного дня в новинах чи чуємо про людей, які постраждали через війну, втратили свої домівки, родини. Таке життя буде пригнічує.

Я мрію, щоб наше майбутнє було мирним і безпечним. Я хочу, щоб ми могли ходити до школи, навчатися, гратися, займатися улюбленими справами у мирній країні. Я хочу, щоб наші батьки могли працювати, щоб ми могли спати вночі, а не бігли в підвал та ховатися під час тривоги.

Ми, діти, маємо право на щасливе та безпечне дитинство. Ми не хочемо бачити страх і руйнування навколо себе. Ми мріємо про країну, де всі можуть жити в мирі та злагоді, де слово “війна” ніхто не знає.

Я можу лише мріяти, що одного дня ми всі зможемо сказати: “У нас немає війни. У нас є мир.”

Твір роздум на тему “Що я буду робити, коли закінчиться війна”

Останні роки для українців були непростими, адже уже довгий час ми боремося за нашу незалежність. За ці роки, я бачив, скільки страждань приносить війна. Тому, я дуже чекаю на день, коли вона закінчиться. Я уже навіть мрію про те мирне та спокійне життя. Я уже знаю, що я буду робити після нашої перемоги.

Перш за все, я хотів би допомогти відновити нашу школу. Під час війни багато будівель було пошкоджено або зруйновано, і нам потрібно буде відремонтувати наш навчальний заклад. Я хочу знову навчатися разом зі своїми друзями, розвивати свої здібності.

Друга річ, яку я планую зробити, – це допомогти людям, які втратили свої домівки через війну. Я хочу взяти участь у благодійних акціях, роздавати їжу та речі потребуючим. Моя сім’я і зараз підтримує тих людей, хто потрапив у скрутне становище через війну, ми збираємо продукти та одяг, іграшки для переселенців. Також я з батьками допомагаю військовим. Ми робимо окопні свічки, готуємо для них домашню їжу.  Цю волонтерську діяльність я хочу продовжити і в мирному житті.

Закінчення війни – це час надії та можливостей. Я хочу брати участь у процесі відновлення своєї країни та робити все можливе, щоб побудувати мирне та процвітаюче майбутнє для себе та для всіх громадян. Звісно, я також хочу робити і звичні для себе справи: ходити в школу, навчатись, допомагати батькам, зустрічатися з друзями, їздити на море та в гори.

Я дуже чекаю того дня, коли кожен українець зможе відсвяткувати закінчення війни, коли люди зможуть повернутися у свої рідні міста, коли більше не лунатиме тривога, а по новинах не будуть розповідати про військові дії.

Твори підготовлені для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання та публікація на інших сайтах заборонена.

Оцініть статтю
Додати коментар