Найпопулярніші породи собак 2023 року

найпопулярніші породи собак Цікаві факти про тварин

Якщо вам цікаво дізнатися, яка порода собак найпопулярніша в Україні та світі, ви в правильному місці! Дані рейтинги засновані на статистиці кінологів та заводчиків.

Найпопулярніші породи собак у світі

20 найпопулярніших порід собак у світі

1. Лабрадор ретривер

Незмінно популярний лабрадор-ретривер тримається на першому місці вже 30-й рік! Собаки цієї породи мають багато енергії, люблять проводити час зі своєю сім’єю. У них неймовірно добрий характер, вони гарні та зовсім не агресивні. Лабрадори-ретривери надзвичайно розумні й люблять тренування.  Вони легко вчаться, дуже комунікабельні, добре ладнають з дітьми.

розповідь про собак2. Французький бульдог

Французький бульдог отримав шалену популярність в останні роки. Вони добре підходять для людей, які живуть у місті. Ці собаки невибагливі у догляді, міцні та грайливі. За відданість їх люблять і дорослі, і діти.

3. Німецька вівчарка

Ці собаки мають виняткову трудову етику і цінуються як робоча порода. Вони також є хорошими сімейними домашніми тваринами. Собаки люблять проводити час активно, вони потребують багато вправ та занять.

опис собаки для дітей

4. Золотистий ретривер

Золотистий ретривер незмінно вважається однією з найпопулярніших порід собак! Ці чарівнісобака собаки ласкаві та віддані, але також можуть бути зосередженими та серйозними під час роботи. Вони володіють веселою вдачею і завжди прагнуть порадувати своїх господарів.

5. Бульдог

Кремезний бульдог має лякливий вигляд, але для господаря вони добрі та хороші. Вони легко набирають вагу, тому потребують постійного фізичного навантаження. У теплу пору року потрібно бути обережним, адже вони можуть легко перегрітися. Бульдоги не є сильними плавцями, тому їх ніколи не можна залишати біля води без нагляду.

6. Пудель

опис собакиПуделі є різні: стандартний, мініатюрний та іграшковий. Усі пуделі неймовірно розумні, спортивні та піддаються дресируванню. Якщо ви шукаєте активного компаньйона для пригод на природі, це чудовий вибір.

7. Бігль

Бігль неймовірно відданий. Це життєрадісна та щаслива порода, яка завжди викликає посмішку у своїх господарів. Біглі — активна порода, але їх не можна відпускати з повідка, інакше вони можуть втекти. Біглі добре підходять родинам з дітьми, вони будуть іх кращими друзями.

8. Ротвейлер

М’язисті та сильні ротвейлери неймовірно ніжні та віддані своїй родині, але з незнайомцями вони зовсім інші. Ротвейлери дуже енергійні, тому потребують постійної активності та занять.

9. Німецька короткошерста лягава

Вони є ентузіастичною та благородною породою

10. Такса

Якого б розміру чи забарвлення вони не були, ви ніколи не сплутаєте їх з іншою породою!  Ці маленькі собаки незалежні, розумні та неймовірно милі.

11. Вельш коргі

12. Австралійська вівчарка

13. Йоркширський тер’єр

14. Боксер

15. Німецький дог

16. Сибірський хаскі

17. Кавалер Кінг Чарльз спанієль

18. Доберман-пінчер

19. Цвергшнауцер

20. Ши-тцу

Найпопулярніші породи собак в Україні

7. Французький бульдог

6. Хаски. Допитливі, волелюбні, енергійні та активні хаски підходять для власників приватних будинків. Їм потрібні щоденні прогулянки, заняття.

речення про собаку5. Пекінес. Пекінеси вважаються найкращою породою для квартири. Вони активні та непосидючі, але спокійно можуть дочекатися господаря з роботи.

4. Ретрівер
3. Бігль

2. Джек-рассел тер’єр

Ця популярна порода є зіркою в Україні. Джек-рассел – вірний друг. Це розумний, енергійний та веселий пес. Але власники мають приділяти багато часу прогулянкам з ними, адже ця порода дуже енергійна.

1.Йоркширський тер’єр

Йорки є улюбленцями багатьох українців. Вони поєднують і королівську зовнішність і добрий характер. Вони невибагливі у догляді, люблять дітей. Ця порода добре підходить для життя у квартирі.

Оцініть статтю
Додати коментар