Олег Шупляк біографія (повідомлення)

олег шупляк біографія Художники

Коротке повідомлення про Олега Шупляка розповість про життя та творчість українського художника педагог.  Популярність художнику принесли картини з подвійним змістом, які він називає слов’янським словом «двовзори».

Олег Шупляк біографія (повідомлення) 

Олег Ілліч Шупляк народився 23 вересня 1967 року в селі Біще Бережанського району Тернопільської області України. Його матір була вчителькою, і гарно малювала. Від неї майбутній рисьменник і спадкував свій талант.

Кілька разів намагався вступити на художнє відділення Академії мистецтв, але його не прийняли, тож вступив у Львівський політехнічний інститут на архітектурний факультет.

Після навчання Олег повернувся в рідне село на Бережанщині, де працював викладачем рисунку та живопису Бережанської дитячої художнього школи (2000—2013). Також він розписував церкви. Згодом із сім’єю перебрався у Бережани.

Олег Шупляк біографія (повідомлення) Свою першу картину з подвійним змістом художник написав у 1992 році.

Член Національної спілки художників України (2000). Заслужений художник України (2017).

Є учасником численних колективних та персональних виставок. Першу персональну виставку організував у 1991 р. у Бережанському краєзнавчому музеї. Від 1990 р. — більше трьох десятків персональних виставок в Україні та за кордоном (у Великобританії, Росії, Японії, Кореї, США, Данії та ін.).

Популярний нині письменник продовжує створювати свої шедеври на старенькому горищі. Він вибрав спокій та затишок рідного краю, а не галас та метушню великого міста.

олег шупляк повідомленняВідомими є його серії “Український космос”, “Рідна земля”, “Польоти над полями”.

Особисте життя: одружений, дружина Галина, син Віталій, донька Мар’яна.

Оцініть статтю
Додати коментар