Опис орхідеї

Твір-опис

Опис орхідеї в художньому стилі та науковому Ви можете зробити використовуючи подані нижче варіанти.

Опис орхідеї

Орхідея – це чарівна квітка. Орхідеї не вимогливі до певного рівня освітлення. Якщо ж не буде вистачати світла, то потрібно використати штучні джерела освітлення. Будова орхідеї складна, але цікава. Тому що деякі представники цієї квітки, можуть прожити до 5, або навіть 10 років.

Величина квіток варіює від декількох міліметрів до 20-25 см. Вони найчастіше зібрані в суцвіття, але інколи бувають і поодинокими. Квітки неправильної форми.

Квітки орхідей вражають різноманітністю забарвлення, форми, аромату. Листя орхідей в основному зелене, але зустрічаються дво- і триколірні або так звані рядолисті види (анектохілюс, макодес, гемарія).

Оптимальна температура для цієї рослини – це 19 градусів. Горшечки для цієї рослини потрібні великі, тому що орхідея має довгі корені.
Ось така красива і не вибаглива орхідея.

Опис орхідеї в художньому стилі

Ще чотири тисячі років тому, в Стародавньому Китаї, вирощували красиві квіти. Це були орхідеї – символи розкоші. Це чудові квіти, діти тропіків, хоча ростуть і в напівпустелях, і а арктичних землях. Орхідеї – символи жіночності, чарівності. Вони самі чимось асоціюються зі спекотними, південними красунями.

Білі, червоні, рожеві, помаранчеві, ніжно-жовті, тигрові, лілові, строкаті, бузкові, світло-фіолетові … Орхідеї вважаються квітами багатства, але насправді вони дикі квіти з джунглів. Просто вони так сподобалися людям, що ті стали вирощувати їх в оранжереях. Деякі орхідеї ростуть просто на стовбурах дерев, а є й такі, у яких коріння в повітрі висять.

Більшості орхідей і грунт не потрібно. Воістину повітряна квітка. Орхідея любить м’який клімат. Найчастіше орхідеї зустрічаються у вологих тропічних лісах, у первозданній природі. Вони люблять вологу. Якось в джунглях на одному дереві нарахували сорок сім різних видів орхідей. Але орхідеї можуть виростати і в горах, і навіть під землею! Орхідея витривала і терпляча.

Один англієць сто років тому заснував в рідній країні сад орхідей. Зараз там вирощують близько восьмисот видів орхідей. Уявляєте собі – цілий ботанічний сад, і весь наповнений тільки орхідеями! В Океанії існують орхідеї, які важать до двох тонн, а розміри їх вимірюються метрами. А є в нашому світі і орхідеї-малюки, всього лише міліметр в поперечнику.

Оцініть статтю
Додати коментар