Розповідь про їжака

розповідь про їжачка Природознавство

Розповідь про їжачка для 2 чи 4 класу допоможе скласти оповідання про їжачка та дізнатися багато нового. Скласти текст про їжачка допоможуть і цікаві факти.

Розповідь про їжачка дітям

Їжачок – один з найвідоміших лісових жителів. Улюблене місце проживання їжака – листяні і змішані ліси. Болотистих місцевостей і хвойних масивів цей лісовий житель уникає.

Все тіло їжака вкрите голками (крім черевця, волохатої мордочки і пухнастих лапок). Очі у нього – немов дві чорні блискучі намистинки. Бачить він погано. Ніс у їжака завжди вологий.

Голки їжаку потрібні для оборони. Адже на їжачка полюють лисиці і борсуки. При небезпеки їжачок згортається в клубочок, а ще різко підстрибує і шипить. Так він може налякати звіра навіть більше себе.

Раціон їжачка – комахи, вужі, жаби, жаби, равлики, миші, змійки, суниця, малина.

їжакЖитло їжака – гніздо або укриття, споруджене з листя і гілок біля коріння будь-якого дерева. Далеко від свого притулку їжак не відходить. У денний час в своєму укритті він знаходиться постійно. А вночі бродить по лісі, шукаючи собі їжу.

Набравши вагу за літо, досхочу наївшись, всю зиму їжак спить у своєму гнізді. Активну діяльність він починає лише при температурі повітря більше п’ятнадцяти градусів.

Розповідь про їжачка: відео

Оцініть статтю
Додати коментар