23 Цікаві факти про Південну Корею

південна корея цікаві факти Цікаві факти з географії

Південна Корея – яскрава, гарна азіатська країна, відома своїми звичаями, традиціями. Наприклад, чи знали ви про те, що це найбезпечніша країна? Тут молоді дівчата можуть без побоювання за своє життя піти додому по темному провулку після довгого робочого дня. Чи знаєте ви ще щось цікаве про Південну Корею? Цікава інформація про Південну Корею розкаже багато нового про цю країну та чим відома Корея.

Цікаві факти про Південну Корею

Слово «Корея» походить від держави Корі яка існувала в 918-1392 роках.

південна корея інформація короткоФакт # 1. Територія Південної Кореї дуже невелика, її площa 100 363 км², тому в країні майже неможливо зустріти занедбані місця і відсталі села. Техніка пробралася в найдальші куточки країни і на вулицях дуже важко заблукати. У Південній Кореї розташовані близько 3 тис. островів. Найбільшим островом є – Чеджудо .

Факт # 2. Жорстокі злочини трапляються в країні настільки рідко, що про них потім тижнями говорять в ЗМІ.

Факт # 3. Цікаво, що в Південній Кореї придумали «кіберспорт» (спортивне змагання з відеоігор), більш того, професійні змагання з відеоігор там проходять на регулярній основі.

Факт # 4. Південна Корея – батьківщина Тхквондо. Це корейський національний вид спортивного єдиноборства, який здобув популярність у всьому світі завдяки генералу Чхве Хон Хі, який вважається його засновником.

Факт № 5. Історія Південної Кореї дуже багата і особливе місце в ній займають собаки. До них у корейців особлива любов, з огляду на те, що за часів корейської війни на службу було призвано понад 1500 псів, які внесли свій вклад.

Факт # 6. У Кореї найпопулярнішим видом спорту є бейсбол. У нього грають люди будь-якого віку і практично в кожному будинку можна знайти хоч одну бейсбольну биту. Другим за популярністю спортом в Південній Кореї є гольф, і частіше за інших в нього грають чоловіки в літньому віці.

Факт # 7.  Південна Корея – найбільший автовиробник у світі. Загалом у Кореї підтримується виробництво саме вітчизняних продуктів, так що імпортних часом можна просто не знайти.

23 Цікаві факти про Південну Корею

Факти про населення Південної Кореї

Факт # 1. Корейці часто носять окуляри або контактні лінзи, так як більша частина жителів страждає від короткозорості. Буває таке, що  навіть діти носять окуляри, бо іноді вони вже народжуються короткозорими.

Факт # 2. Похід в гори – найпопулярніше хобі у корейців і часто ним займаються літні чоловіки.

 Факт # 3. У Південній Кореї жінкам заборонено носити надмірно відвертий одяг. Жінки і дівчата зазвичай не носять високі підбори і не користуються надто яскравим парфумом.

Факт #  4. Чоловіки і хлопці в Південній Кореї стежать за собою. Вони користуються кремами та іншою косметикою.

Факт # 5.Стоматологічні послуги в країні дуже дорогі, тому корейці чистять зуби після кожного прийому їжі.

Факт # 6. Молодий хлопець зобов’язаний пройти військову службу. Винятки роблять лише для людей з певними хворобами..

Факт # 7. Діти в Кореї завжди трохи старше, ніж в інших країнах. При народженні враховуються місяці, проведені в утробі матері. А з настанням нового року дитина дорослішає ще на рік. У Південній Кореї враховується тільки рік народження.

Факт #8. Коли корейці фотографуються, вони говорять не «сир», а «кимчи» – це назва традиційної корейської страви.

Цікаві факти про традиції та звичаї Південної Кореї

Факт # 1. У Кореї прийнято шукати собі чоловіка на все життя, тому корейці можуть зустрічатися з ким завгодно, але другу половинку вибирають за згодою своїх батьків. Розлучення буде справжньою ганьбою для сім’ї.

Факт # 2. Цікаво, що за столом плямкання не вважається чимось то неповажних, а навіть навпаки служить приємним компліментом господареві вечері.

Факт # 3. Весілля в Південній Кореї складається з двох етапів: традиційного і європейського. Спочатку молодята одягаються в звичний європейський одяг і проводять церемонію, а потім переодягаються в національні костюми, проводять час з гостями і сім’єю, а потім вирушають у весільну подорож.

Факт # 4. У Південній Кореї найбільш шанованими є 3 свята: Новий рік, День народження Будди і осінній фестиваль. День народження Будди святкують в кінці квітня – початку травня. В цей час по всій країні проводяться фестивалі ліхтариків-лотосів, а жителі країни відпочивають цілий тиждень.

фестиваль лотосів в кореї

Факт № 5. У Кореї прийнято відзначати День закоханих, але він присвячений представникам сильної статі.

Цікаві факти про освіту в Південній Кореї

Факт # 1. Жителі Південної Кореї вважаються найбільш освіченими і всього 2% населення можуть бути Незнайками.

Факт # 2. Навчальний рік в Південній Кореї починається в березні і саме тоді у школяра не залишається ніякого часу на себе, так як навчання триває до шостої вечора, а далі починаються приватні заняття.

Факт # 3. Кожні п’ять років персонал школи випадково перерозподіляється на нові робочі місця. Такою ж лотереєю визначають людину, яка буде виступати біля дошки.

Факт # 4. Шкільна форма коштує дуже дорого, але зате вона якісна. Її учні зобов’язані носити в будь-якому випадку. Також на формі зазвичай вишитий герб школи.

Факт № 5. Перед уроками учні здають свої телефони, щоб не відволікатися на заняттях.

Факт # 6. Навчання у вищій школі необов’язково, але це лише формально. У такій школі молоді люди навчаються три роки, а навантаження там неймовірно велика. 98% корейців закінчують вищу школу.

Про столицю Південної Кореї місто Сеул

Факт # 1. Сеул дослівно перекладається як «столиця». І під час корейської війни в місті було зруйновано безліч будівель, тому після війни місто довелося відбудовувати практично заново.

Факт # 2. У Сеулі проживає ¼ всіх корейців.

Факт # 3. Аеропорт в столиці вважається найбезпечнішим, тому тут туристам точно нема про що турбуватися.

Факт # 4. Гостям буде на що подивитися в місті – це і найдовший фонтан Банпо, який переливається всіма кольорами веселки, і національний корейський музей,  і парк Ханиль, і олімпійський парк, і Сеульський ліс і безліч інших визначних пам’яток.

Факт № 5. Також поблизу с Сеулом розташований один з найбільших парків розваг у світі.

Факт # 6. У столиці також дуже багато мотелів, тому що не прийнято приводити до себе додому свого молодого чоловіка або дівчину, а такі заклади рятують юні відносини.

Факт # 7. Не можна знаходитися в Сеулі і не зробити дві речі: не спробувати їх каву і не побувати на вулиці Мендон. Корейці дуже люблять каву і тому кав’ярні можна зустріти де завгодно. А вулиця Мендон – це величезний торговий квартал, де дуже багато крамниць з корейською косметикою і національними стравами.  Корейські національні страви найчастіше дуже гострі на смак і для нас незвичні.

Цікавинки про Південну Корею, цікаві відомості про Південну Корею ви можете додавати через форму коментарів.

Оцініть статтю
Додати коментар