Твір на тему: “Подорож у майбутнє”

Твори з укр мови

Фантастичний твір на тему: “Подорож у майбутнє або як я бачу світ через 35 років?” допоможе висловити свої думки та підготуватися до уроку.

Твір: “Подорож у майбутнє”

Всі люди, так чи інакше, хочуть хоча б краєчком ока зазирнути в майбутнє: а як складу цей іспит? а чи вдалим буде це придбання? а чи зможу я це зробити? а які будуть наслідки від цього вибору? – і купа інших подібних питань, які так провокують це бажання. А уявіть якби вчені нарешті винайшли б машину часу?! Тоді б ми змогли не те що через декілька днів знати своє майбутнє, а й через декілька років, чи навіть десятків років! Було б дуже цікаво здійснити подорож у часі!

А давайте уявимо, що така подорож вже можлива? В якійсь лабораторії вчені вже зробили справжню машину часу і виглядає вона зовсім як звичайне авто, от тільки їхати потрібно по спеціальній дорозі, яка й приведе вас у майбутнє. Так, вам не почулось, саме вас! Бо саме ви той щасливець, який отримав шанс першим здійснити подорож у часі. Хвилююча місія, але ви відважно погоджуєтесь і сідаєте за кермо часового авто. Все доволі просто – декілька поворотів керма і натисків кнопок і ви вже їдете. Хм, а що це за дивний спалах тільки-но був? Можливо щось з автомобілем?

Ви виходите, щоб перевірити чи справна машина і раптом помічаєте, що дорога дещо не схожа на ту, по якій ви щойно їхали. Ось і якийсь дивний чоловік підходить до вас і вітає вас у 2055 році. Що-що? То це вже? Але як ви дізнались? А, ну звісно, вчені з вашого часу лишили листа майбутнім науковцям. Отже, ви в майбутньому. Вам гостинно пропонують екскурсію вашим рідним містечком. Ну що ж, розпочнімо знайомство з майбутнім!

Ваш новий друг, Дмитро-139, показує і розповідає про зміни. Чому в нього таке дивне ім’я? О, це тому, що у 2040 році населення планети сягнуло десяти мільярдів людей і Світовою Спільнотою Людства було вирішено надавати усім людям номери. Звичайно були ті, хто не підтримав цю ідею, але врешті до цього звикли. Тепер люди усіх країн мають свої порядкові номери. Дмитро один з перших, хто зареєструвався і тому він лише 139-й.

Люди ж на Марсі поки що залишились зі своїми звичайними іменами. Які люди на Марсі? А, ви ж з 2019, точно! У 2026 році на Марс відправились перші поселенці. Їх вирушило усього близько сотні і долетіли вони до нового дому аж у 2038 році. Політ мав тривати десять років, оскільки вони летіли новим надпотужним космольотом Астромерія-7, але їм завадив космічний шторм і корабель дещо постраждав, тому змушені були зменшити швидкість. Ось уже майже 20 років Перші Поселенці (так їх тепер називають на Землі) живуть на Марсі. У 2045 році до них відправились ще декілька сотень людей і от, з дня на день, на всій Землі чекають їхнього повідомлення про прибуття. Так людство вирішує проблему перенаселення.

А які ще проблеми тепер є на Землі? Та певне ті ж, що й були у 2019: забруднення навколишнього середовище, локальні війни, голод, підняття рівня світового океану. Так, наприклад, територія Австралії зменшилась вдвічі, а більшість островів навколо неї і в Тихому океані зникли зовсім. Льодовики Антарктиди повільно тануть. Так, вони досі є, але їх зовсім мало.

А що ж з водою? Її якось використовують? Так, у 2034 році нарешті винайшли фільтр для повного очищення солоної води, до того ж повністю екологічно безпечний. Так почали допомагати народам Африки й Азії. До речі, Європа тепер теж має свою пустелю, ще й доволі велику. Так, не дивуйтесь. Поступова зміна клімату посприяла осушенню землі на території України, а саме на її півдні, і тому тут утворилась пустеля Таврійська. Але українці живуть там і нині, люди призвичаїлись. Взагалі, кажуть, що людство дуже змінилось за останні роки – почало більше піклуватись про природу і власне життя. Вам дивно? Ви вважаєте, що й у ваш час люди про себе піклувались? А нам на уроках історії розповідали про матеріальну залежність людства початку 21 століття…

Ваша прогулянка з Дмитом-139 тривала ще довго-довго. Врешті прийшов час повертатись. Вдома вас зустріли здивуванням і радістю. По-перше, ви повернулись. По-друге, живий і неушкоджений. По-третє, надто сумний. Вас почали розпитувати про майбутнє, про зміни, але ви не дуже бажали говорити. Ви зрозуміли свою помилку. Свою і свого людства. Виправите її?

Автор: cup_of_flowers

Оцініть статтю
Додати коментар