“Комета прилітає” аудіокнига (скорочено)

комета прилітає аудіокнига скорочено слухати Дитячі книги

Туве Янсон “Мумі Тролі. Комета прилітає” аудіокнига скорочено українською слухати онлайн варто, щоб дізнатися про що розповідає ця відома історія.

Аудіокнига “Комета прилітає” скорочено

Аудіо “Комета прилітає” слухати скорочено можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

“Комета прилітає” слухати твір онлайн:

Про що твір “Комета прилітає”?

Скоро має бути день народження Мумі-троля. Сніфф і Мумі-троль йдуть на берег. Там Сніфф, стежить за Кошеням і знаходить грот (печеру). Увечері друзі приходять додому, і починається злива. Вночі до мумі-дому завітав філософ Ондатр. Тепер він хоче жити там, бо Тато Мумі-троль під час будівництва мосту випадково завалив його нору. Вночі Ондатр передрікає, що цей дощ — неприродний, що скоро прилетить комета, яка зруйнує світ…

Мумі-троль та Сніфф відправляються в Самотні Гори, у обсерваторію, щоб розпитати у вчених про комету.

У дорозі вони зустрічають Нюхмумрика, який приєднується до них. Разом вони дістаються Самотніх Гір.

В обсерваторії друзі дізнаються, що комета і справді летить на Землю. І через кілька днів має впасти на поверхню. Нюхмумрик, Мумі-троль та Сніфф терміново повертаються додому. Дорогою Мумі-троль рятує від отруйного куща фрекен Снорк та її брата Снорка, які теж приєднуються до друзів та разом йдуть до Мумі-долини.

Дорогою додому вони переходять на ходулях висохле море, зустрічаються з хемулем-філателістом, якого теж беруть із собою.

Мандрівники повертаються у мумі-долину і розповідають про свої пригоди Мумі-мамі та Мумі-татові. Вони вирішують сховатися від комети в печері, яку знайшов Сніфф. Комета має з’явитися увечері того ж дня. І ось коли всі уже перемістилися з речами в печеру, і скоро має впасти комета, Сніфф згадує про кошеня. Він біжить на його пошуки, знаходить кошеня, і повертається в печеру в останній момент. На щастя, комета не впала на Землею, а пройшла повз неї. Всі щасливі. Життя в долині повертається в звичне русло.

Туве Янсон "Комета прилітає" тести (+відповіді)
Туве Янсон "Комета прилітає" тест до твору про мумі-тролів допоможе перевірити ваші знання. Тестування з відповідями дозволить закріпити правильні відповіді в пам'яті.
Оцініть статтю
Додати коментар