Зміни в природі влітку

Природознавство

Зміни в живій природі влітку відбуваються щорічно. Адже навколишній світ впливає на все наркруги.

Зміни в природі літом

Влітку природа красива і плідна. Літнє сонечко створює хороші умови для життя тварин, рослин і мікроорганізмів. У цьому сезоні можна спостерігати такі природні явища: гроза, веселка, роса і ін.

Дощ дозволяє рослинам і тваринам пити воду, що дуже важливо для їх виживання. Рослини та дерева дають плоди, забезпечуючи їжею тварин та людей.

Життя тварин влітку надзвичайно активне,але вони потроху починають готуватися до настання осені. Деяким потрібно запасати їжу, деякі готуються до сплячки, деяки наїдають жировий шар, щоб пережити морозні дні.

У більшості звірів влітку з’являється потомство. Літо – це чудовий час для тварин добре харчуватися і підготуватися до осені.

Літо є сезоном інтенсивного розмноження птахів. У літню пору вони борються за територію, гніздяться, збирають їжу, намагаються уникати різних хижаків і захищають майбутнє покоління. До кінця літа у птахів виростає нове пір’я, яке зможе захистити їх холодною зимою. Птахи зазвичай їдять нектар, рослини, фрукти, насіння, дрібних тварин, і навіть інших дрібних птахів.

Оцініть статтю
Додати коментар