Філософія Піфагора, його відкриття

Який внесок Піфагора в науку, в філософію і математику Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Який внесок Піфагора в математику?

Внесок Піфагора в геометрію не можна недооцінити, адже він зробив справді великі відкриття. Піфагор створив свою школу і разом з учнями потрудився над наданням наукового характеру геометрії. Крім того, що він створив знамениту теорему Піфагора (вона є дуже важливою для сучасної науки і використовується на кожному кроці в рішенні важливих геометричних задач) вченому належить багато відкриттів. Серед них:

  • Теорема про суму внутрішніх кутів трикутника
  • Задача про поділ площин на правильні багатокутники — рівносторонні квадрати, трикутники і шестикутники
  • Винайшов геометричні способи для вирішення квадратних рівнянь
  • Створив правила вирішення завдань

Який внесок Піфагора в науку?

Крім математичних досягнень Піфагор вніс значний вклад і в інші науки. В астрономії і географії був в числі перших вчених, які висловили гіпотезу, що наша планета кругла. Він вважав, що ми не одні істоти, що населяють всесвіт.

Відкриття Піфагора в області музики також значні. Він визначив, що звук безпосередньо залежить від довжини струни, флейти. Навіть популярна сьогодні нумерологія зобов’язана своїм існуванням Піфагору — він вперше поєднав прогнози на майбутнє з числами.

Який внесок Піфагора в філософію?

Внесок Піфагора в філософію полягав у тому, що він вперше ввів у науковий обіг термін «філософія». Він в Італії заснував свою школу в 532 році до нашої ери. Одночасно вона була і релігійно-чернечим орденом, і політичною структурою. Школа мала свій статут і досить суворі правила. Цікаво, що всі учні школи повинні були відмовитися від м’ясної їжі і особистої власності, не розповідати іншим про навчання наставника.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, чим прославився Піфагор.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Людина і світ

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *