Характеристика доктора Ватсона

Характеристика доктора Ватсона на українській мові.

Характеристика доктора Ватсона

Ватсон (доктор Ватсон) — постійний супутник Шерлока Холмса. Лікар за освітою, військовий хірург, який закінчив Лондонський університет в 1878 р, виконує функцію літописця діянь Холмса. Під час англоафганской війни (1878-1880) отримав поранення плеча. За власним зізнанням, не виносив ніякого шуму.

Ватсон описується в книжці як типовий англієць Вікторіанської епохи. Він скромний, розумний та мужній. Поступово він багато чого навчився в Шерлока Холмса і добре опанував дедуктивний метод.

Доктор Ватсон вправно стріляв, був надзвичайно глибоко обізнаний в медицині, літературі, філософії, політиці.

З’явившись в Лондоні, деякий час жив у готелі, потім зняв кімнату на Бейкер-стріт з Шерлоком Холмсом, який працював в хімічній лабораторії лікарні. Холмса йому представили як дивака, ентузіаста деяких областей науки, але людину порядну. Правдивий, прямий і ввічливий одночасно, він має почуття справедливості, надійний і зворушливо прив’язаний до Холмса, Ватон наділений безліччю прекрасних якостей. Його присутність поруч з Холмсом в оповіданні піднімає Холмса, який здається недосяжним в своїх перевагах навіть на тлі настільки порядної людини, як Ватсон.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Світова літ.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *