Хто відкрив Америку?

У якому столітті Колумб відкрив Америку, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Хто відкрив Америку?

Відкриття Америки Христофором Колумбом відулося в 15 столітті. Він  шукаючи шляхи до Індії, наткнувся на невідомі раніше землі.

Хто відкрив Північну Америку?

Відкриття Північної Америки належить норвежцю  — Лейфу Еріксону. Імовірно він народився в Ісландії. Але Еріксон дуже хотів піти на службу до короля Норвегії  і перебрався в нову країну. Займаючись морськими експедиціями, він дістався до Гренландії. Тут він познайомився з Б’ярні Херйолфсоном, мореплавцем, який виявив на захід від Гренландії невідомі землі, але на них він не висаджувався. Лейф Еріксон купив у мореплавця корабель і вирішив відправитися до нових земель, щоб дослідити їх. Згідно розповіді Лейф і 15 його матросів дісталися до вкритої камінням землі. Це острів, нині іменований як Баффінова земля. Він розташований між Гренландією і Канадою. Наступною зупинкою була суша з лісами і піщаними пляжами. Передбачається, що це був Лабрадор. Не зупиняючись на досягнутому, норвежці продовжили плавання і зупинилися в сучасному Ньюфаундленді, побудувавши тут селище на зиму.
Точної дати, коли була відкрита Північна Америка, немає. Дослідники сходяться на думці, що вона була відкрита на початку XI століття, спираючись на хронологію життя Еріксона — 970-1020 року.

Хто відкрив Південну Америку?

Європейці до кінця XV століття знали про існування лише трьох материків — Європи, Африки та Азії. Про Америку вони зовсім не підозрювали, не дивлячись на те, що материк був заселений народами і племенами.
Першим, хто намагався південним шляхом відкрити Індію (а всі ми знаємо, що він відкрив Америку), був мореплавець Христофор Колумб. Народився першовідкривач в родині ткача в Італії. Умів складати географічні карти, вивчав праці вчених і записки моряків. Він був упевнений, що наша планета має кулясту форму і хотів довести це.

Переїхавши до Іспанії, Христофор Колумб цілих 8 років домагався згоди короля на експедицію через Атлантичний океан, щоб знайти морські шляхи до Індії. Іспанський король погодився.
У 1492 році 3 каравели на борту з командою в 90 чоловік вирушили в дорогу. Довге плавання призвело до того, що моряки стали вимагати у командира, щоб той повернув кораблі додому. Але віра Колумба була сильна. Через 70 днів, нарешті, далеко виднілася земля. Це були Великі Антильські острови. Далі був острів Тринідад, біля берегів Південної Америки. Продовжуючи шлях на південь до материка, Колумб відкрив острови Гаїті і Кубу. Таким чином, в 1492 році була відкрита Південна Америка.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися в якому році Христофор Колумб відкрив Америку.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Географія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *