«Кімната на горищі» скорочено

«Кімната на горищі» О.Генрі скорочено можна прочитати за 3 хвилини.

«Кімната на горищі» скорочено

Друкарка міс Лісон — крихітна дівчина з довгим волоссям і величезними очима — знімає кімнату на горищі за два долари в місіс Паркер. Чоловіки, що знімають кімнати по сусідству з нею, без розуму від веселої дівчини, в голові якої завжди химерні фантазії. Одну з зірок на небі дівчина прозвала Уіллі Джексоном. Зі своєї кімнати на горищі міс Лісон весь час на неї дивиться.

Міс Лісон звільнили з роботи. Дівчина довго ходила з однієї контори в іншу, але без успіху. Один з мешканців запропонував їй руку і серце, але отримав відмову. Міс Лісон лежала на ліжку і посміхалася зірці по імені Уїлл Джексон. dovidka.biz.ua

Служниця міс Паркер, відчувши недобре, разом з господинею зламали двері. Так як нічого дівчині не допомагало, довелося викликати швидку допомогу. Молодий доктор, почувши, що дівчина на ім’я Елсі Лісон не приходить до тями, помчав на горище, стрибаючи через кілька сходинок відразу. Він виніс мертве тіло дівчини з таким виглядом, ніби ховав близьку людину.

На наступний день в газеті у відділі пригод надрукували замітку, в якій говорилося, що в лікарню була доставлена ​​жінка, яка страждає виснаженням на грунті голоду. Доктор Вільям Джексон, котрий надав першу допомогу, стверджує, що хвора видужає.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: світова література

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *