Квіти, які цвітуть ціле літо

Які квіти цвітуть ціле літо? Які квіти вважають багаторічними? якщо Вас цікавлять ці та подібні питання, то відповідь Ви обов‘язково знайдете, прочитавши дану статтю.

Квіти, які цвітуть влітку

Квіти – це прикраса для дачної ділянки і гордість квітникаря. Адже яскраві фарби квітучих рослин створюють затишок і гармонію. Квітковий світ вражає різноманітністю. Вибрати квіти для оформлення дачної ділянки треба такі, які будуть радувати красою і гармонією весь сезон.

Квіти, які цвітуть все літо: петунії, бегонії, ромашки, троянди, чорнобривці, гіацинти, гвоздики, флокси, ромашки, лаванда, маргаритки, айстри, жоржини, лілії тощо. 

Квіти, що цвітуть влітку, мають мати велику витривалість, і повинні бути дуже стійкими до високих температур.

Багаторічні квіти, які цвітуть ціле літо:

Братки — ніжна багаторічна квітка, яка захоплює погляд оригінальною формою та незвичайним поєднанням кольорів.

Флокс волотистий – запашна, висока квітка, яка радує око своїм різнобарв’ям.

Лілія – ніжна та неймовірна мила квітка. Бутони вражають своєю красою. Примхлива рослина, чутливо до хвороб. Але якщо ретельно за нею доглядати, то вона цвіте розкішними квітами.

Дзвіночок – якщо правильно доглядати за квіткою, то він може цвісти до холодів. Вигляд і колір дзвіночків різноманітний, тому їх можна зустріти практично на кожній клумбі дачної ділянки.

Волошка – надзвичайно ніжна рослина. Існує кілька видів з білими, рожевими, темно-фіолетовими і пурпурно-лавандовими квітками.

Астильба – багаторічна висока рослина, яка цвіте все літо і радує яскравими фарбами. Квіточки рослини дрібні, можуть бути рожевого, білого, фіолетового кольору. Рослина стійка до хвороб і шкідників, не вимагає особливого догляду.

Хоста – квітка, що має великі листки, які можуть бути різного забарвлення. Квітконосні стебла довгі, можуть сягати 1 метра та 25 сантиметрів.

Також до цього списку багаторічних квітів, які цвітуть влітку, можна додати: гладіолус та ірис.

Отже, сподіваємось, прочитавши дану статтю, Ви знайшли відповіді на свої запитання, та окрім цього прочитали нову та корисну інформацію.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про рослини

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *