Поль Елюар цікаві факти

Поль Елюар цікаві факти з життя французького письменника викладені в цій статті.

Поль Елюар цікаві факти

1. Відпочиваючи в швейцарському санаторії, він знайомиться і одразу ж закохується в російську молоду дівчину на ім’я Олена Дмитрівна Дьяконова. Вона стала його дружиною. Поль дав їй ніжне прізвисько Гала. Перебуваючи в стані закоханості, Ежен пише перші свої вірші.

2. У період Першої Світової війни його призвали на фронт, де він працював санітарним лікарем. Масові вбивства сильно вплинули на майбутній світогляд поета. Довідник цікавих фактів та корисних знань

3. Перша його дружина, Гала, у шлюбі з якою народилася дочка Сесіль, пішла від Поля до відомого іспанського художника Сальвадора Далі.

У 1926 році Елюар несподівано відправляється в подорож, залишивши при цьому батькові прощальну записку. Всі його друзі і дружина Гала думали, що Поль мертвий. Подорожував поет цілих сім місяців навколо світу. Поїхавши далеко від рідного дому, Поль почав висилати своїй дружині листи, і Гала пізніше, знайшовши чоловіка в Азії, змогла до нього приєднатися. З Азії разом вони повернулися додому до Франції.

4. Другою дружиною Елюара стала Марія Бенц — співачка, танцівниця і письменниця, яка видавалася під псевдонімом Нуш. Вона померла від серцевого нападу на одній з вулиць Парижа.

5. У 1952 році Поль Елюар став Лауреатом премії Миру.

6. Був знайомий з Пікассо і під впливом генія, Поль написав дивний твір «Перемога Герніки».

7. Листівки з віршами Поля Елюара під час розпалу Другої світової війни скидалися над Парижем з літаків.

8. Дружив з Арагоном, Бретоном і Максом Ернстом.

9. Третьою дружиною поета була Домінік Лемор.

10. Вихованням дочки Сесіль займалася мати Поля, так як Гала залишила йому дочку, пішовши до Далі.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *