Повідомлення «Екологічні проблеми»

Сучасний світ технічного прогресу йде семимильними кроками вперед. Поряд з цим гостро постає питання вирішення екологічних проблем. Повідомлення про  «Екологічні проблеми» розповість про те, як технічний прогрес позначається на довкіллі.

Повідомлення «Екологічні проблеми» 

У багатьох населених пунктах є фабрики, заводи та інші виробничі споруди, які викидають в атмосферу тонни шкідливих речовин, у водойми скидають відходи і утилізують в землю свої відходи. І такі дії відображаються не тільки в конкретній локалізації, а й на всій планеті.

Глобальні екологічні проблеми сучасності:

* забруднення атмосфери

Це одна з найголовніших проблем. Адже саме повітря стало першою жертвою технічного прогресу. Тільки уявіть на хвилинку, що тисячі тонн отруйних і шкідливих речовин викидається в атмосферу кожну годину. Промисловість завдає просто колосальної шкоди навколишньому середовищу. Велике накопичення вуглекислого газу в атмосфері призводить до нагрівання планети. Начебто коливання температури через це не великі, але в глобальному плані це значне відхилення від норми. Пари отруйних речовин, які потрапляють в атмосферу, впливають на погодні умови. Наприклад, через надмірне попадання в повітря сірки — випадають кислотні дощі. А вони, в свою чергу, завдають шкоди рослинам, деревам і літосфері.

* забруднення води

Дана проблема особливо гостро стоїть в деяких країнах Азії і в Африці. Надмірно забруднені водойми привели до дефіциту питної води. Вона навіть не придатна для прання одягу, не те, що для пиття чи приготування їжі.

* Забруднення землі

Більшість підприємств, щоб позбутися відходів, утилізують їх, закопуючи в землю. Звичайно, це робить негативний вплив на грунт не тільки в області утилізації, а й на території навколо. Як наслідок, овочі і фрукти, вирощені в такому грунті, можуть послужити причиною появи захворювань, які можуть привести до летального результату.

Шляхи вирішення екологічних проблем

1. Застосування ефективних способів переробки сміття, а також шкідливих відходів.

2. Використування безпечного, екологічного палива, яке не забруднює атмосферу.

3. Введення суворих державних санкцій і штрафів за забруднення води, атмосфери і землі.

4. Проведення просвітницької роботи та соціальної реклами серед населення.

На перший погляд ці дії досить прості, але коли доходить справа до практики, то все не так просто. Багато країн і некомерційних організацій ведуть постійну боротьбу з порушниками закону, але державам не вистачає фінансів і людей для здійснення проектів щодо усунення екологічних проблем.

Сподіваємося, викладена інформація про екологічні проблеми допомогла Вам. А свою розповідь «Рішення екологічних проблем» Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Географія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *