Розповідь про свиню

Розповідь про свиню на українській мові може бути використана учнями при підготовці до уроку. Інформація про свиню може бути доповнена цікавими фактами.

Повідомлення про свиню

Свиню знає кожен. Це — звичайна домашня тварина, яку ми іноді називаємо «Хрюша». Домашні свині походять від широко розповсюджених на земній кулі диких свиней.

Свиня має рожеву шкіру, покриту жорсткими світлими волосками — щетиною. Хвіст-крючок у неї досить незвичайного виду. Зріст цієї тварини — близько 85 см. Вага в середньому — 300 кілограм.

У свині дуже гарний нюх. Наприклад, дикі свині, які видобувають їжу самі, знаходять корм навіть під товщею землі і рилом викопують його.

Всім нам знайомі вирази: «Брудний, як свиня» або «Свиня завжди бруд знайде». Дійсно, свиня любить повалятися в бруді. А ось чому вона це робить? Відповідь така: для того, щоб охолодити своє тіло, вона із задоволенням валяється в багнюці. А ще тому, що прилиплий бруд оберігає шкіру свині від сонячних опіків і приставучих комах.

У Франції у свиней особлива місія. Цих тварин використовують для пошуку трюфелів. Трюфель — це гриб, який росте під землею, і людині знайти його складно. Зате це прекрасно може зробити свиня. Вона знаходить гриби за запахом. Запах трюфелів чимось нагадує запах кабана.

М’ясо свині (свинина) — продукт, що вживається людиною. Свинина — корисна в розумних межах, смачна їжа.

Сподіваємося, викладена інформація про свиней допомогла Вам. А власну розповідь про свиню Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Зоологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *