Розповідь про золото

Повідомлення про золото на українській мові може бути використане учнями при підготовці до уроку. Інформація про золото може бути доповнена цікавими фактами.

Розповідь про золото

Золото — це не лише хімічний елемент, але й надзвичайно гарний, і загадковий метал благородного жовтого кольору. Він має не тільки матеріальну, а й історичну цінність.

«Золота» історія

Історія золота почалася коли не було навіть грошей. Тоді всі звеличували його за незвичайний «сонячний» колір. Вважалося, що володіти цим металом можуть тільки знатні люди, золото завжди відігравало важливу матеріальну роль. Його можна було обміняти на що завгодно, а жінки прикрашали ним своє волосся і одяг. Крім плюсів були і мінуси. Золото — це багатство, а багатство часто призводило до пограбувань і війн.

Властивості золота

Золото, незважаючи на свою елегантність і красу, дуже важкий метал. Він не піддається практично ніяким хімічним впливам, тому золото і називають «благородний метал». Саме золото це — м’який і пластичний метал, тому кількість виробів із золота збільшується, але через крихкість його використовують тільки з додаванням срібла або міді. Саме від співвідношення цих металів у виробі залежить колір. Хороша теплопровідність дозволяє також використовувати золото в виготовленні різного виду приладів.

Видобування золота

Видобування золота — досить важке заняття. Адже в грунті, камінні чи воді знаходиться мізерна кількість золота. Наприклад, в Світовому океані досить багато золота, але видобути його практично неможливо.  Але у деяких країнах трапляються і справжні родовища золота.

Завжди видобування золота було прибутковою справою, адже цей метал, ніколи не втратить свою цінність.  Зараз люди не використовують золото як гроші, але навчилися робити з нього красиві ювелірні прикраси.

Сподіваємося, викладена інформація про золото допомогла Вам. А власну розповідь про золото Ви можете залишати через форму коментарів.

© dovidka.biz.ua 2017

Автор: Гнатюк У рубриці: Хімія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *