Томас Джефферсон цікаві факти

Томас Джефферсон цікаві факти з життя третього президента США, ідеолога демократичного спрямування, одного з авторів проекту Декларації незалежності США і засновників держави США викладені в цій статті.

Томас Джефферсон цікаві факти

1. У роки правління Томаса Джефферсона, а саме в 1803 році, Америка купила у Франції за 3 центи за акр (за тими мірками майже задарма) велику територію в Луїзіані — вона охоплювала землі на сході між Міссісіпі і на заході між Скелястими Горами.

2. Джефферсон винайшов крокомір — прилад, який вираховує кроки.

3. Він є автором Декларації про Незалежність США та Декларації прав людини.

4. Цікавий факт — вчені довели, що третій президент Америки мав любовні зв’язки зі своєю рабинею (ще до скасування рабства). Під час її перебування в його маєтку вона народила 8 світлошкірих малюків. За проведеними нещодавно аналізами ДНК один з них має гени Президента Джефферсона.

5. До президента Джеффесона в Білому домі не було туалету. Тільки при ньому в президентському будинку було обладнано вбиральні.

6. Будівля, де Джефферсоном була написана Декларація Незалежності, зараз є закусочною.

7. Цікаво, що борючись за права людини, він володів 600 рабами.

8. У маєтку, де він проживав, була текстильна фабрика, олійниця, столярна майстерня та майстерня з виробництва меблів.

9. Коли йому було 37 років, він одружився з Мартою Скелтон, вдовою. У шлюбі у них народилося 6 дітей, 4 з них померли дуже рано.

10. Народившись в багатій, забезпеченій сім’ї, побудувавши успішну політичну кар’єру, Джефферсон після смерті залишив великі борги. За їх сплату з молотка пішли всі його землі і раби.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися цікаві факти про Томаса Джефферсона.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *