Як почистити ноутбук від пилу самостійно

Якщо ваш ноутбук сильно гріється і шумить, без сумніву, його необхідно почистити. Пил забивається в радіатори, процесор не охолоджується, ноутбук починає гальмувати. Ці симптоми легко прибираються найпростішим чищенням, яке можна провести самостійно.

Для того, щоб почистити ноутбук від пилу вам знадобиться:

— пензлик
— викрутка
— фен
— інструкція
— пилосос

Інструкція з чищення ноутбуку від пилу.

  • 1Саме головне, що необхідно знати — чистити ноутбук самостійно дуже просто. Потрібно тільки запам’ятовувати, що ви відкрутили, і бути обережніше. Насамперед, знайдіть інструкцію від ноутбука, це може бути паперова версія або докладний опис в інтернеті. Саме з інструкції можна дізнатися, як правильно розібрати ваш ноутбук. Розбирайте його по інструкції, всі невеликі болтики кладіть в невелику коробку або піддон, щоб випадково їх не втратити.
  • 2Після того, як ви розберете ноутбук, гарненько огляньте його нутрощі. Ні за яких обставин не чіпайте материнську плату. Пил з неї здувається за допомогою пилососа або балончика з повітрям. Не використовуйте ганчірочки, зубні щітки або ватки. Вони залишають клаптики, які можуть стати причиною замикання, а зубною щіткою можна пошкодити доріжки.
  • 3Основні місця, де можна знайти пил — вентилятори і радіатори. У останніх особливо страждають ребра, в які забивається пил цілими грудками. Їх потрібно видаляти за допомогою фена, пензлики та голки. Очистивши радіатор, покрийте його засобом проти накопичення пилу, але воно ні в якому разі не повинно потрапити на материнську плату.
  • 4Вентилятори зазвичай від’єднуються, це дозволяє провести більш якісну чистку. Треба очистити лопаті і найближчий простір. Осі вентиляторів змащують машинним маслом або силіконовим мастилом, це збільшує термін експлуатації. Почистіть і вентиляційні вікна, в них теж часто накопичується пил.
  • 5Після цього збирайте ноутбук за інструкцією. Ніколи не тисніть надто сильно при установці деталей на їхні місця, щоб не пошкодити тендітні детальки. Зібравши ноутбук, включіть його в мережу і перевірте роботу. Звичний шум повинен зникнути, а робота апарату прискоритися.
  • 6Якщо ви боїтеся розбирати ноутбук, візьміть пилосос, переведіть його на видув, надіньте саму тоненьку насадку і продуйте ноутбук з кожного боку. Особливо ретельно обробляйте вентиляційні вікна і клавіатуру. На всю процедуру знадобиться кілька хвилин, це поліпшить стан ноутбука, але краще все-таки провести повну чистку.

Тепер ви знаєте як правильно і самостійно почистити ноутбук від пилу, щоб він служив вам довго і якісно.

Автор: Гнатюк У рубриці: Комп'ютер

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *