Яка користь від черешень?

Чим корисна черешня? Кожен з нас задавався таким питанням, адже в літній сезон ми вживаємо багато фруктів, які багаті вітамінами. Які вітаміни є в черешні?

Яка користь від черешень?

У черешні міститься багато вітаміну A, B1, B2, E, PP, яблучної кислоти, пектину, флавоноїдів, а так само достатня кількість мікроелементів таких як фтор, кальцій і магній, залізо, йод, мідь, фосфор.

Тому її вживання стимулює імунітет, робить благотворний вплив на нирки, шлунково-кишковий тракт, якість крові і стінок судин. Черешня має корисні властивості як сечогінний і загальнозміцнюючий засіб. Темні ягоди добре допомагають при різних захворюваннях крові і судин, запорах, хворобах кишечника.

Користь черешні проявляється в здатності знижувати рівень холестерину в крові, стимулювати порушену моторику шлунку. Вона допомагає при різних болях у животі, робить благотворний вплив при анемії і гіпертонії.

Корисні властивості черешні на цьому не закінчуються. Ця червона ягода є ще й знеболюючим засобом через наявність поліфенолів — потужних рослинних антиоксидантних засобів. У черешні крім вітамінів є цукор, а точніше глюкоза, яка є швидким вуглеводом.

Корисна черешня й тим, що в ній досить багато йоду, який допомагає при різних захворюваннях щитовидної залози. Велика кількість заліза допомагає при недокрів’ї.

Черешня не викликає печії у відмінності від вишні, тому її вживання можливе при великій кислотності в шлунку. Користь від цієї ягоди проявляється у швидкому вгамування голоду для людей, що тримають дієту. Відомо, що в черешні мала кількість калорій і її можна їсти тим, хто дотримується суворої дієти.

Калорійність черешні

Калорійність черешні дуже мала, тому обмежень в її вживанні немає

Калорійність черешні на 100 грам — 50 ккал.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: лікувальні властивості

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *