Аудіоказка “Червона шапочка” Шарль Перро

Аудіоказка Червона шапочка Дитячі книги

Шарль Перро “Червона шапочка” слухати казку українською варто, щоб згадати історію дівчинки, яка повірила підступному вовку.

“Червона шапочка” аудіоказка слухати

Переказ казки “Червона шапочка”

Жила у селі маленька дівчинка, яку любили мама та бабуся. Бабуся подарувала дівчинці червону шапочку і відтоді дівчинку так і звали – Червона шапочка.
Якось мама відправила Червону шапочку до бабусі. Попросила віднести їй пиріжки та горщечок масла, та про здоров’я дізнатися.
Пішла Червона шапочка до будиночку бабусі через ліс, а назустріч Вовк. Запитав Вовк, куди йде Червона шапочка, а дівчинка все йому і розповіла.
Побіг Вовк короткою дорогою до хати бабусі. Бабуся подумала, що прийшла Червона шапочка і розповіла Вовку, як відкрити двері. Вовк смикнув з мотузочку, двері відчинилися і він одразу проковтнув бабусю.

Червона шапочка йшла далекою дорогою і збирала квіти. Вона підійшла до хати бабусі і постукала. Вовк хрипким голосом спитав, хто там, а Червона шапочка вирішила, що бабуся захрипла від застуди.
Вона ввійшла в будинок і поставила пиріжок і масло на стіл, а потім почала питати бабусю, навіщо їй такі великі руки, очі, вуха та зуби. Тут Вовк проковтнув Червону шапочку.
На щастя повз будинок проходили дроворуби. Вони розпороли черево Вовку, а звідти дістали живих бабусю та Червону шапочку.

Оцініть статтю
Додати коментар