“Міо, мій Міо” аудіокнига (скорочено)

міо мій міо аудіокнига скорочено Дитячі книги

“Міо, мій Міо” скорочено аудіокнига слухати онлайн українською варто, щоб згадати всі головні події у житті героїв.

Астрід Ліндгрен “Міо, мій Міо” аудіокнига скорочено

Аудіо “Міо, мій Міо” подане у відео. Його доповнюють картинки, іллюстрації до твору. Це допомагає краще запам’ятати зміст твору Астрід Ліндгрен .

Про що твір “Міо, мій Міо”?

Босе – хлопчик, усиновлений літніми прийомними батьками, які його не дуже люблять. Якось господиня прилеглого магазину, фру Лундін, дарує Босе яблуко і просить опустити в поштову скриньку листівку за неї. Хлопчик не утримується від спокуси, щоб подивитись текст: послання адресоване королю, у ньому говориться, що його син скоро повернеться додому, і, як знак, у руці він триматиме золоте яблуко. Яблуко в руці Босе стає золотим.

Незабаром хлопчик знаходить пляшку із замкненим усередині джинном, звільняє його, і той, побачивши яблуко, переносить Боссе в казкову країну. Там він дізнається, що його справжнє ім’я Міо, а сам він, як син короля, є принцом цієї країни. Міо знайомиться з хлопчиком Юм-Юмом, батько дарує йому коня на ім’я Міраміс.

Однак незабаром з’ясовується, що в цій чудовій країні не все так благополучно, як здається на перший погляд: тут також живе злий лицар з кам’яним серцем на ім’я Като, який своєю ненавистю до всіх випалює землю довкола та викрадає дітей із довколишніх сіл. Като становить постійну загрозу для мешканців.

Давнє передбачення свідчить, що саме Міо, попри юний вік, переможе Като. Хлопчики та Міраміс вирушають у далеку та небезпечну подорож.

Оцініть статтю
Додати коментар