Аудіокнига “Шпага Славка Беркути” скорочено

аудіокнига шпага славка беркути Українські книги

Ніна Бічуя “Шпага Славка Беркути” аудіокнига скорочено слухати варто, щоб дізнатися про життя підлітків, про їх проблеми, рішення, переживання.

Аудіокнига “Шпага Славка Беркути” скорочено

Аудіо “Шпага Славка Беркути” слухати скорочено можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Слухати “Шпага Славка Беркути”:

“Шпага Славка Беркути” про що розповідається?

Славко Беркута, Юлько Ващук, Ліля Теслюк і Стефко Вус навчаються у 7Б. Усі вони різні, мають різних батьків, усі зіштовхуються з різними проблемами.

Юлько Ващук – відмінник, він гарно малює, але хлопець самотній. Він хоче бути найкращим, хоче самоствердитися за рахунок інших.  Навіть його найкращий друг Славко Беркута стає для Юлька ворогом, він хоче помститися йому бо вважає Славкове життя надто хорошим. Спочатку Юлько ображає поранену сороку, потім принижує інших, тоді намагається підмовити хуліганів побити Славка, коли той увечері буде повертатися  з тренування, а коли ситуація складається так, що план з побиттям провалюється, а Юлько опиняється в міліції, хлопець називається Славковим іменем, чим спричиняє купу проблем своєму однокласникові.

Славко Беркута – сміливий, добрий, щирий. У дитинстві, він сильно захворів, не міг ходити. Але завдяки силі волі, Славко перемагає хворобу. Долаючи страшний біль, він вчиться ходити. Славко – борець, йому нічого не дістається легко. Йому складно і у навчанні, й у спілкуванні. Завдяки вчителю він захоплюється спелеологією, тоді захоплюється фехтуваннями. Але все ж він втрачає самовладання під час сварки з Юльком і викликає його на двобій. Юлько ніколи не тримав шпаги в руках, тому він звісно програє, ще й отримує поранення. За цю помилку Славко жорстоко розплачується, коли його звинувачують у зовсім іншому злочині.
Славку важко бути самому, але він тримається гідно. Йому допомагає підтримка друзів та їх віру у його невинність.

Чим закінчився твір “Шпага Славка Беркути” ви дізнаєтеся з аудіокниги.

Тести "Шпага Славка Беркути" з відповідями
Тести до твору "Шпага Славка Беркути" з відповідями допоможуть перевірити ваші знання змісту повісті, головних подій.
Оцініть статтю
Додати коментар