Білл Гейтс біографія

білл гейтс цікаві факти Суспільство

Білл Гейтс коротка біографія українською мовою допоможе дізнатися про життя засновника Microsoft. Цікаві факти про Білла Гейтса розкриють невідомі сторони його біографії.

Білл Гейтс коротка біографія

Вільям Генрі Гейтс III, народився 28 жовтня 1955 року в Сіетлі (США). Він був другою дитиною і єдиним сином у родині. Сім’я жила в достатку, і її поважали в місті. Часто в домі Гейтсів збиралися люди політичної та економічної еліти і вели жваві дискусії про економіку і політику. Звичайно ж, такі бесіди стимулювали інтереси Білла, у якого була підприємницька жилка.

У школі він проявляв особливі здібності до математики, а в 1963 р, після того як в школі, де вчився Білл, був відкритий комп’ютерний клас, він так зацікавився цим нововведенням, що на пару зі своїм другом Полом Алленом проводив весь вільний час за комп’ютером . Їм вдалося зламати систему і отримати доступ до прихованої інформації і, в кінці-кінців, молодих людей помітили і запросили працювати в муніципальну установа в Сіетлі. Біллу було 15 років, коли він написав програму оптимізації вуличного руху і утворив компанію «Треф Дейта» з її поширення. На цьому проекті він заробив 20 тисяч доларів.

У 1973 році Гейтс вступив до Гарвардського університету. У 1975 році разом з Полом Алленом заснував компанію Microsoft. На третьому курсі залишив університет, щоб повністю присвятити себе компанії (згодом в 2007 році був визнаний випускником Гарварду, отримав диплом).

У 1998 році Гейтс перестав бути президентом компанії, а в 2000 пішов з поста виконавчого директора. У червні 2008 року він віддав свої виконавчі повноваження в корпорації Microsoft, однак залишився головою Ради директорів.

У жовтні 2008 – заснував компанію bgC3 – дослідний центр в області аналітики, інформаційних технологій.

Білл Гейтс – наймолодший мільярдер. Він ним став у 25 років.

Оцініть статтю
Додати коментар