Чого навчає казка “Цвітарінь”?

Чого навчає казка "Цвітарінь"? 5 клас

Написати твір на тему “Чого навчає казка “Цвітарінь” Оксани Іваненко допоможе приклад. Повчальний зміст цього твору зрозумілий кожному, хто читав казку.

Чого навчає казка “Цвітарінь”?

Казка “Цвітарінь” Оксани Іваненко мені дуже сподобалася. Читаючи історію про пташок, я зрозуміла наскільки важлива допомога, турбота та взаємна підтримка. Коли Цві опинилася в барлозі ведмедиці, вона не знала, що робити, і була налякана. Однак ведмедиця, розуміючи небезпеку холоду та морозу для маленької пташки, дозволила їй залишитися. Цей вчинок показує, що потрібно допомагати тим, хто потрапив у скрутне становище.

Також ця казка вчить нас бути добрими та ввічливими, цінувати родину та рідних людей. Рінь не полишала надії знайти свою сестру, і врешті-решт вони возз’єдналися навесні.

Я дуже зраділа, коли дві пташки Цві та Рінь зустрілися на рідному дубі. Це вчить нас, що навіть після найтемніших часів завжди приходить весна – символ нових починань і надії.

Чого навчає казка Цвітарінь О. Іваненко?

Казка “Цвітарінь” Оксани Іваненко не лише цікавий, а й повчальний твір. По-перше, вона показує, що навіть у найскладніших обставинах не можна впадати у відчай. Отямившись у барлозі, Цві звісно було страшно, але вона була ввічливою та доброю, тому ведмедиця дозволила їй залишитися.

По-друге, ця казка показує нам важливість родини та наголошує на значенні надії та оптимізму. Навіть у темні зимові дні Цві співала веселі пісні, що допомагало не тільки їй, а й іншим мешканцям лісу чекати на весну.

Отож, ця казка вчить бути добрим та ввічливим, завжди зберігати оптимізм та вірити в краще, цінувати родину та друзів, допомагати тим, хто потрапив у біду.

Оцініть статтю
Додати коментар