“Єва і білосніжна квітка лілії” Характеристика Єви (герої, образи)

Єва і білосніжна квітка лілії Характеристика Єви 5 клас

“Єва і білосніжна квітка лілії” образ Єви є центральним у творі. Характеристика героїв твору допоможе розкрити їх образи, риси характеру.

“Єва і білосніжна квітка лілії” характеристика героїв

Головні герої твору “Єва і білосніжна квітка лілії” – це Єва та її батьки Король та Королева.

Характеристика Єви 

Єва – головна героїня казки. Це дуже гарна та мила дівчинка. Єва народилася в королівській сім’ї, була довгоочікуваною дитиною. Але незабаром після народження вона перестала говорити. Всі намагання лікарів і мудреців допомогти виявилися марними. Проте, Єва виросла дуже доброю, чуйною та люблячою дівчинкою, яка могла розуміти мову природи і тварин. Вона проводила багато часу в королівських садах і парках, де відчувала себе щасливою.

Перед Різдвом Єва, пообіцяла подарувати Богородиці квітку лілії з оранжереї. І дівчинка виконала свою обіцянку. В цей момент вона несподівано почала говорити, і це стало найбільшим дарунком для неї, її батьків та всього королівства.

Риси характеру Єви: добра і чуйна, чутлива і емоційна, впевнена і рішуча, турботлива і любляча, відкрита і щира, талановита.

Характеристика Короля та Королеви 

Король – батько Єви, молодий і люблячий, готовий на все заради щастя своєї доньки. Він уважний, дбайливий та мудрий правитель, який шукає спосіб допомогти свої доньці. Він часто гуляє з Євою, розповідає їй про світ, спільно з Королевою молиться за те, щоб Єва заговорила.

Королева – матір Єви,  яка безмежно любить свою доньку, терпляча і дбайлива. Вона турбується про Єву, вчить її малювати і вишивати, проводить з нею багато часу. Матір молиться за здоров’я Єви, підтримує доньку у всіх її починаннях.

“Єва і білосніжна квітка лілії” образи твору

1. Король і Королева – уособлення доброти, любові та турботи.

2. Єва – центральний образ, символ чистоти, невинності та внутрішньої сили.

3. Лікарі та мудреці – образи людського знання, яке має свої межі.

4. Богородиця – символ материнської любові, милосердя та Божої допомоги.

6. Лілії – символ чистоти, невинності та Божої благодаті. .

7. Різдво – символ чудес, нового початку.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар