“Хлопчик-Зірка” Аудіокнига (Скорочено)

хлопчик зірка аудіокнига Зарубіжна класика

Аудіокнига “Хлопчик-Зірка” скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про головні події  твору Оскара Уайльда.

“Хлопчик-Зірка” аудіокнига скорочено

Аудіо “Хлопчик-Зірка” подане у відео. Його доповнюють картинки, іллюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Про що твір “Хлопчик зірка”?

Двоє бідних дроворубів йдуть лісом узимку. Було дуже холодно. Раптом вони бачать падає яскрава зірка. Вони йдуть до місця падіння і знаходять золотий плащ, у якому лежала спляча дитина.

Один хоче залишити Хлопчика-зірку, а інший забирає його додому. Дружина ставить під сумнів його рішення через власну бідність, у них і так багато дітей, яких треба готувати. Зрештою жінці стає шкода дитину і Хлопчика-зірку кладуть до їх молодшої дитини в ліжко. Дроворуб зберігає золотий плащ і бурштиновий ланцюжок у скрині.

Хлопчик-зірка росте серед дітей Дроворуба, стаючи з кожним роком гарніше. Однак через свою красу він стає зарозумілим, жорстоким і егоїстичним. Він знущається над бідними і ставиться до них зневажливо. У село приходить жебрачка, яка каже, що вона його матір. Жінка впізнала його за янтарним ланцюжком і плащем із золотої тканини. Хлопчик відштовхує її, каже що жебрачка не може бути його матір’ю. Жебрачка плаче і йде.

Одного разу він дивиться в колодязь і бачить, що обличчя його стало потворним, як у жаби, а тіло, як у гадюки. Він вважає, що це покарання за жорстоке ставлення до матері. Сповнений рішучості знайти її та попросити її прощення, він відправляється у подорож на її пошуки. Він звертається до тварин про допомогу, але вони не можуть йому допомогти через його жорстокість у минулому. Він блукає світом три роки, зневажений і відкинутий, не знайшовши матір.

Бідний і втомлений жебрак Хлопчик-зірка прибуває до міста, обгородженого мурами біля річки. Охорона не допускає його, хоча він і каже, що шукає свою матір. Солдати знущаються над ним, стверджуючи, що його мати не захоче бачити його огидне обличчя. Його нарешті відпускають, але він повинен отримати шматки золота для фокусника. Хлопчик-зірка йде в ліс, а Заєць допомагає йому знайти золоті шматочки.

Повертаючись назад, він допомагає прокаженому і віддає золото. Зрештою жителі міста визнають його законним правителем. Жебрачка та прокажений виявляються його батьками, і він стає мудрим і справедливим королем, що приносить мир і процвітання. Однак через страждання і випробування він правив недовго. Через три роки він помер…

Чому вчить твір “Хлопчик зірка”?

Ця історія є попередженням про наслідки марнославства, зарозумілості та нездатності визнати цінність кожної людини.

«Хлопчик-зірка» — це повість про моральне пробудження та спокуту. Коли принц переживає труднощі та стикається з наслідками своїх минулих вчинків, він змінюється. Завдяки емпатії та співчуттю він вчиться дивитися за межі зовнішнього вигляду та визнавати внутрішню цінність кожної істоти. Історія підкреслює важливість смирення, доброти та вміння вчитися на помилках.

“Хлопчик-зірка” Актуальність твору сьогодні

Попри те, що події твору відбуваються у фантастичному світі, його теми надзвичайно актуальні в сучасному суспільстві. У епоху, коли зовнішній вигляд домінує над внутрішнім світом, цей твір є дуже корисним для читачів.

«Хлопчик-зірка» Оскара Вайльда — це перлина літератури. Коли читачі стежать за шляхом молодого принца від зарозумілості до смирення, вони згадують про важливість внутрішнього світу кожної людини. Символізм і моральні ідеї цієї історії спонукають до роздумів про людську природу, нагадуючи нам, що за зовнішнім виглядом криється потенціал для особистого зростання та трансформації. У світі, який часто наголошує на поверхневому, цей твір заохочує нас зазирнути у душу кожної людини та відкрити ту красу, яка живе в серці та душі.

Оцініть статтю
Додати коментар