Лист до матінки Кураж

лист до матінки кураж Твори

Написати твір чи есе на тему: “Лист до матінки Кураж” допоможе показати своє ставлення до головної героїні твору Бертольда Брехта.

Лист до матінки Кураж

Шановна матінко Кураж!

Пишу вам, щоб висловити своє співчуття з приводу трагічної загибелі ваших дітей. Я знаю, що ви любили їх більше за все на світі, і їхня смерть стала для вас справжнім ударом.

Я також хочу сказати вам, що я розумію ваші мотиви. Ви були просто жінкою, яка намагалася вижити в жорстокому світі війни. Ви хотіли забезпечити своїм дітям гідне життя, і ви вважали, що для цього вам потрібно заробити гроші.

Але я вважаю, що ви зробили помилку. Війну не можна використовувати як джерело доходу. Вона приносить лише страждання і смерть.

Я знаю, що ви не злобна людина. Ви просто не розуміли, що насправді відбувається. Але я сподіваюся, що після загибелі ваших дітей ви задумаєтеся про свій шлях. Я сподіваюся, що ви зрозумієте, що війна – це зло, і що її потрібно зупинити.

З повагою, [Ваше ім’я]

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

У цьому есе я висловлюю співчуття до матінки Кураж з приводу загибелі її дітей. Я також розумію її мотиви, але вважаю, що вона зробила помилку, підтримуючи війну. Я сподіваюся, що вона після цих трагедій зрозуміє, що війна – це зло, і що її потрібно зупинити.

Оцініть статтю
Додати коментар