Лист до Поліанни

лист до поліанни 5клас

Написати лист до Поліанни допоможе приклад твору на 10-15 речень. Свої поради героїні, враження від твору та побажання ви можете виразити у цьому листі.

Лист до Поліанни

Дорога Поліанно!

Мене вразила твоя поведінка, твій погляд на життя, тому я вирішив написати тобі листа. Я хочу подякувати тобі за те, що ти стала невичерпним джерелом натхнення для мене.  

Ти завжди говориш: «Треба в будь-якій ситуації знайти таке, з чого можна було б порадіти». Тобто кожна людина може змінити світ до кращого, починаючи з дрібниць. Головне у житті – оптимізм і віра в краще майбутнє. Ти вчиш нас, Поліанно, приймати життя таким, яке воно є, і шукати в ньому світлі моменти. Я згоден з тобою, що у житті можуть траплятися різні обставини, які можуть викликати стрес, сумніви чи негативні емоції. Проте, замість того, щоб зневіритися чи піддатися песимізму, людина може знайти щось позитивне або цінне в будь-якій ситуації.

Нехай твоя доброта та радість і далі дарують щастя всім навколо.  Я вдячний тобі за те, що ти стала частиною мого життя і залишила свій неповторний слід у моєму серці. Ти вчиш мене шукати привід для оптимізму в кожній життєвій події, навіть якщо вона здається важкою.

Дякую тобі, Поліанно. Завдяки тобі, я зрозумів,що стати щасливим дуже просто.

З повагою, [ім’я]

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Лист до Елеонор Портер, яка написала “Поліанну”

Шановна Елеонор Портер,

Мене звати [твоє ім’я], і я навчаюся у 5 класі. Я дуже вдячний вам за чудову та позитивну книгу “Поліанна”.

Головна героїня твору Поліанна вразила мене своїм оптимізмом та добрим ставленням до кожного жителя міста.

Читаючи про пригоди Поліанни, я зрозуміла, що потрібно завжди дивитися на світ позитивно, навіть у найскладніші часи, що навіть у найтемніші дні є щось, за що можна бути вдячним.

Я хотіла б подякувати вам за те, що ви показали, наскільки важливо бути добрим та співчутливим до інших. Поліанна навчила мене, що щирість, оптимізм та доброта можуть мати величезний вплив на життя інших людей.

Ваша книга залишиться однією з моїх улюблених, і я певна, що буду перечитувати її знову і знову, щоб нагадати собі про важливість оптимізму та доброти, а Полліанна – моя улюблена героїня, яка є прикладом оптимізму та щирості.

З повагою,
[твоє ім’я]

"Полліанна" тести
Пройти тест до твору "Полліанна" Елеонор Портер варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет твору. Правильні відповіді на питання відображаються одразу.
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Денис

    клас

    Відповіcти
  2. Денис

    Слава Україні!

    Відповіcти