Відгук про твір “Поліанна”

Відгук про твір Поліанна Твори

Відгук про книгу Поліанна допоможе написати твір на 10-12 речень. Чому мені подобається Поліанна та чим вона приваблює читачів поясню у творі “Мої враження від твору “Поліанна”.

Відгук про твір “Поліанна”

Є книги, які хочеться перечитувати не раз, книги для душі. Однією з таких книг для мене є твір Елеонор Портер «Поліанна».

Мені подобається Полліанна тим, що вона вміє вселити віру у свої сили та змусити замислитися над тим, як ставитися до себе, до труднощів у житті, до людей, які тебе оточують. Я уявляю, як би змінилося наше місто, якби в ньому жила Полліанна – її позитивна енергія та вміння бачити світ усмішкою змінили б наше оточення. Усі люди стали б щасливішими та більше б посміхалися.

Моє ставлення до Поліанни позитивне. Її підхід до життя, а саме «гра в радість», навчає нас шукати щастя в буденних речах і бачити позитивні аспекти у всьому, навіть у важких ситуаціях.  Я навчився у Полліанни не здаватися перед труднощами, аналізувати різні ситуації і знаходити в них привід для радощів.  Я навчився цінувати дружбу зі своїми однокласниками і турботу батьків.

Я назавжди запам’ятав слова Полліанни: «Треба любити все, що є справжнім життям. Життю не можна навчитись, треба просто жити і радіти».

Образ Полліанни приваблює читачів здатністю знаходити позитив у будь-якій ситуації, непідробною щирістю та вірою у краще майбутнє.

Я вважаю, що цю книгу має прочитати кожен, адже вона показує важливість віри в краще майбутнє. Цей твір є прикладом того, що навіть коли справи йдуть не так, як ми б хотіли, важливо залишатися оптимістичними та вірити в те, що кращі часи настануть.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Написати відгук на книгу “Полліанна” свій ви можете у коментарях, щоб поділитися своїми враженнями з іншими.

"Полліанна" тести
Пройти тест до твору "Полліанна" Елеонор Портер варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет твору. Правильні відповіді на питання відображаються одразу.
Оцініть статтю
Додати коментар