Чого навчає твір “Поліанна”? Чого мене навчила Поліанна?

чого вчить поліанна Твори

Чого навчає твір “Поліанна”? Написати твір про цю книгу, про те чого мене навчила Поліанна допоможе текст викладений нижче.

Чого мене навчила Поліанна?

Поліанна” – головна героїня твору Е.Портер, яка є прикладом життєрадісності та позитиву. Ця дівчинка відома своїм оптимізмом та здатністю бачити позитив у будь-якій ситуації.

Історія Поліанни навчає людей у різних життєвих негараздах знаходить привід для радості. Адже Поліанна намагається радіти  навіть у найскладніший для неї час. Життя Поліанни не можна назвати легким: вона рано втратила матір й батька, вимушена була деякий час жити в жіночій школі; переїхавши до тітки, почувала себе самотньою, бо не мала друзів; потрапила в жахливу аварію і отримала травму хребта. Але не втратила сили духу, бо любила життя таким, яке воно є, і навіть в найстрашнішій ситуації могла знайти позитив.

Як бачите, в житті Поліанни багато труднощів, але вона не опускає руки.  Історія Поліанни навчає людей цінувати позитивні моменти у житті, навіть у найскладніші часи.

Те, як Поліанна допомогла жителям містечка, показує, що навіть найдрібніші справи доброти можуть мати велике значення й змінювати життя оточуючих.  Дівчинка має надзвичайний дар – своєю добротою, щирістю думок вона змінює життя всього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: «завжди радіти».

Добрі справи Поліанни свідчать про те, що кожна людина може внести свій внесок у поліпшення світу, починаючи з невеликих справ.  Ця дівчинка показала жителям містечка, що вони можуть бути підтримкою один для одного, розширюючи коло своєї доброти і сприяючи загальному добробуту. Навіть мене головна героїня навчила мене бути оптимісткою, цінувати те що маю, у будь-якій ситуації знаходити привід для радості. Також Поліанна навчила мене безкорисливо допомагати людям. 

Отож, твір «Поліанна» навчає нас тому, що завжди потрібно бути добрими, щирими, щедрими, співчутливими. Вчить знаходити позитив у будь-якій ситуації, вчить дарувати людям радість, а не чекати, коли її подарують вам. 

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

"Полліанна" тести
Пройти тест до твору "Полліанна" Елеонор Портер варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет твору. Правильні відповіді на питання відображаються одразу.
Оцініть статтю
Додати коментар