“Меланхолійний вальс” О. Кобилянська тести

меланхолійний вальс аналіз, скорочено Тести з укр. літ.

“Меланхолійний вальс” тестові завдання до твору Ольги Кобилянської допоможуть підготуватися до заняття та закріпити знання.

Кобилянська “Меланхолійний вальс” тести

Цей твір було додано до шкільної програми не так давно, він розповідає про життя трьох жінок, які думками та світовідчуттям не вписувалися у формат звичайних жінок того часу.

Перед ти як почати виконувати онлайн “Меланхолійний вальс” тести з відповідями варто згадати:

скорочений твір

аналіз (паспорт) твору

Щоб відповісти на запитання натисніть ПОЧАТИ ТЕСТ

“Меланхолійний вальс” О. Кобилянська тести онлайн

«Valse mélancolique» – новела, яка була написана 1898 року.

У творі є 3 артистичні героїні – Ганна, Марта та Софія. Дівчата різні за характером, але їх об’єднує любов до краси, прагнення до гармонії, фізичної та духовної досконалості.

Ці жінки ─ сильні, вольові, самодостатні, горді та незалежні, вони прагнуть утвердитися в чоловічому світі. Вони не бояться лишитися самотніми, бо шукають щастя насамперед у собі. Мистецтво задовольняє їх запити.

У кожній з героїнь можно побачитти відображення письменниці.

Марта – ідеальна жінка, що вміє кохати та буде гарною жінкою-матір’ю. Можливо вона слабка, здатна до самопожертви, але вона добра, чуйна та відверта.

Ганна – обожнює мистецтво, можливо вона навіть егоїстична, але дівчина заслуговує на щастя. В неї своє життя, в якому вона майстерно поєднає мистецтво та родину. Вона зображена сильнішою, ніж Марта.

Софія Дорошенко – героїня, яка була найближчою до Кобилянської. Історія нещасливого кохання Кобилянською відображена у долі нещасливого життя бідної Софії, яка була дуже гарною та талановитою. Талановита дівчина  мала можливість стати відомою піаністкою, але життя розпорядилося по іншому.

“Меланхолійний вальс” аудіокнига (переказ)

Оцініть статтю
Додати коментар