«Неймовірні пригоди Івана Сили» план

неймовірні пригоди івана сили аналіз 7 клас

«Неймовірні пригоди Івана Сили» О. Гавриша – незвичайна історія незвичайного життя

«Неймовірні пригоди Івана Сили» — це реальна історія про найсильнішу людину світу Івана Фірцака (Кротона), силі якого дивувався увесь світ. Письменник задумав повернути це славне ім’я із забуття і написав повість для дітей про одного з найсильніших українців XX століття.

«Неймовірні пригоди Івана Сили» план

1. Пригода в поїзді і на вокзалі. (Батьки Івана не могли прогодувати хлопця, а тому він змушений був їхати в місто, щоб там знайти якусь роботу. У поїзді Іван зчепився з панським синком і ледь не покалічив нахабу. На вокзалі він заступився за Міху Голого, який украв у торговця хлібину. Вдячний Міха став другом і порадником Івана.

2. Перша перемога у вуличному бою. (Оглядаючи місто, Іван побачив натовп людей. Виявилося, що тут проводяться вуличні бої. Іван переміг знаного бійця Велета й отримав цілу купу грошей.)

3. Знайомство з тренером Брякусом. (Відомий тренер Брякус запропонував Силі тренуватися в нього, а потім взяти участь у чемпіонаті Республіки з важкої атлетики.)

4. Сила силу ломить. (Іван Сила доволі легко переміг і став чемпіоном Республіки, чим викликав незадоволення поліційних чинів, адже його суперником був Магдебург, який замолоду працював у поліції.)

5. Сам пропадай, а товариша виручай. (Агент поліції Фікса виконував доручення уряду на вокзалі й заарештував Міху Голого, який хотів його обікрасти. Побачивши товариша у кайданках, Іван Сила, не розібравшись, ударив агента так, що той чотири дні пролежав у лікарні.)

6. Облудні звинувачення й арешт. (Тренер Брякус загинув в автокатастрофі, і поліція звинуватила в цьому Івана Силу, який теж був у машині. Івана заарештували, але змушені були відпустити під заставу у 50 тисяч, яку внесла хазяйка цирку мадам Бухенбах.)

7. Нова неволя. (Іван Сила змушений був відпрацювати ті гроші, що їх внесла пані Бухенбах у поліцію, і підписати кабальну угоду, щоб не потрапити у в’язницю.)

Іван Сила — український Зорро. Головний герой повісті «Неймовірні пригоди Івана Сили» був не тільки феноменально сильною, а й благородною людиною. Саме на цю рису характеру українського богатиря автор звернув особливу увагу.

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Макс

  дуже класно написано за це получив 12балів дуже вам дякую.Пишіть і далі плани до до інших творів.Щераз дякую =)

  Відповіcти
 2. Евген

  дуже гарно менi сподобалося дуже класний фiльм

  Відповіcти
  1. Вадя

   Ето не на оснований фильма а на оснований производения

   Відповіcти
 3. Хакер Димон

  Надо жить а не делать вид что вы живетё

  Відповіcти
  1. Мила

   Ты о чем?

   Відповіcти