“Неймовірні пригоди Івана Сили” проблематика твору

«Неймовірні пригоди Івана Сили» проблематика твору 7 клас

“Неймовірні пригоди Івана Сили” – казка про життя реальної людини.  Олександр Гаврош наполягає на тому, що цей твір – дитяча казка. Але пропри казкову форму, це твір про реальне життя, у якому поряд із благородством існує зажерливість і брехливість. О.Гаврош відтворив історію незаслужено забутого українського силача.

Олександр Гаврош “Неймовірні пригоди Івана Сили” проблематика твору

Проблеми, які порушує автор у повісті:

 • проблеми добра і зла,
 • дружби,
 • боротьби із зажерливістю та брехливістю

У повісті “Неймовірні пригоди Івана Сили” порушені проблеми, які є актуальними сьогодні, і які не втратять значущості з часом. Через образ Івана Сили, який є втіленням українського багатиря, автор досліджує питання життєвого вибору людини, віри в її силу та можливості, а також важливість успіху і невдачі у формуванні особистості. Ці проблеми спонукають читачів замислитися над власними життєвими цінностями та виборами.

Проблема цілеспрямованості та працездатності у творі висвітлюється через непересічні зусилля Івана Сили до досягнення своєї мети. Це нагадування про те, що без наполегливої ​​праці та віри в себе неможливо досягти значних висот. Питання слави та свободи особистості також займають важливе місце у повісті, підкреслюючи, що справжнє визнання приходить тоді, коли людина залишається вірною своїм принципам та ідеалам, незважаючи на зовнішність.

Кохання та дружба у творах показані як основа для підтримки та розвитку особистості. Відносини Івана з близькими людьми демонструють, що справжні почуття залишаються джерелом сили та натхнення. Спорт у житті людини представлений не тільки як засіб фізичного розвитку, але й як можливість для морального зростання та самовдосконалення.

Автор порушує проблеми добра і зла, боротьби із зажерливістю та брехливістю, що є вічними темами для роздумів. Через призму життєвого шляху Івана Сили показано, що справедливість та чесність завжди перемагають зло, але для цього потрібно мати мужність вистояти.

“Неймовірні пригоди Івана Сили” є не просто казкою про реальну людину, а глибоким філософським твором, що вчить нас цінувати свої ідеали, боротися за свої мрії та завжди пам’ятати про важливість людських стосунків. Олександр Гаврош майстерно використовує образ Івана Сили, щоб нагадати нам про важливість бути справжніми, цілеспрямованими та вірними своїм переконанням.

Автор – Світлана Кобец

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Андрій Шестопалов

  не поняв??

  Відповіcти
 2. Максим

  Я теж не зрозумів

  Відповіcти
 3. Владимер

  Теж нипинял

  Відповіcти