Розповідь про слона для дітей

розповідь про слона на англійській мові Природознавство

Розповідь про слона для дітей можна використати для підготовки до занять.

Розповідь про слона

Слон є найбільшою наземною твариною на планеті. Слонів можна побачити в цирку, їх використовують як транспорт для перевезення вантажів, беруть на допомогу для господарських робіт. Раніше слонів використовували для полювання на леопардів і тигрів. Вони прекрасно подаються тренуванням, тому їх часто тримають в якості домашніх тварин. Вони живуть в Індії та Африці.

слон інформаціяГоловна ознака слона це наявність хобота, який виконує різні функції. Завдяки йому тварина нюхає, п’є, дихає, захоплює їжу, видає звуки. Тільки в цьому органі міститься близько 100 000 м’язів. На кінчику хобота є невеликий відросток у формі пальця, яким тварини можуть брати невеликі предмети. У слонів також є бивні. Саме через них на цих тварин полюють. Хоча сьогодні торгівля ними незаконна, проте браконьєрство повністю не усунуто.

Слони живуть стадами. Вони дбайливо піклуються про потомство, вітаються один з одним. Тварини зберігають стаду вірність до кінця життя. Якщо хтось гине, то інші члени стада оплакують свого родича. Стадо очолює найрозумніша і найстаріша самка.

Вагітність самки слона триває 22 місяці. Зазвичай слонихи народжують одне слоненя раз в чотири роки. Новонароджене слоненя важить близько 91 кг, його зріст близько 1м. Слони дуже відповідальні батьки. У стаді самка зі слоненям завжди йде посередині, а навколо них дорослі особини і самці.

Слони також обожнюють купатися в багнюці. Таким чином, вони захищають себе від комах: на шкірі утворюється кірка з бруду, яка не пропускає укуси. Та й сама їх шкіра досить міцна – місцями вона досягає 2,5 см.

Чим харчуються слони?

Тварини харчуються травою, фруктами, корінням і корою дерев. Їдять вони дуже багато. Доросла особина може спожити до 136 кг їжі в день. Води слон випиває близько 100-300 л.

Скільки живе слон?

Середня тривалість життя слонів становить 70 років.

опис слона твір

Цікаві факти про слонів

Слони входять в список найрозумніших тварин на планеті.
Вони мають гарну пам’ять і пам’ятають людей, які погано або добре до них ставилися, а також місця і події, пов’язані з ними.

Слони – це єдині тварини, які не вміють стрибати.

Вони дуже мало сплять, не більш 4 годин на добу.

На перший погляд слони здаються неповороткими тваринами, однак вони можуть розвинути швидкість до 30 км / год.

Сподіваємося, що розповідь про слона для дітей допомогла Вам підготуватися до заняття.

Оцініть статтю
Додати коментар