Розповідь про ворону

ворона Зоологія

Розповідь про ворону для дітей містить багато цікавої інформації про цих великих, чорних птахів з великим дзьобом.

Розповідь про ворону

Ворона є досить великим птахом з тупим і широким дзьобом. Пір’я має металевий відлив. Навесні ворони воліють жити в лісах, де обзаводяться потомством. Вони є турботливими батьками. Одного разу створивши пару, птахи вже не розлучаються. Гніздо будують з гілок, глини і землі. Усередині викладають траву, пір’я і пух. Самка сама висиджує кладку, а самець в цей час забезпечує її кормом і охороняє від ворогів. Пташенята перебувають під опікою батьків до тих пір, поки не зміцніють і не будуть готові створювати свої пари. З настанням осені ворони перебираються ближче до будівель людей, щоб перечекати зиму.

У ворони нахабний і зухвалий характер. У пошуках їжі вона може розоряти чужі гнізда не боячись нікого, і навіть людей. Птах вміє оцінювати ступінь небезпеки. Якщо вона помітить палицю в руках у людини, то навряд чи полетить з місця. А ось якщо запримітить рушницю, то зникне моментально, і навіть більше: ворона кілька днів не з’явиться в цих місцях.

Птах в їжі не вибагливий. Харчується їжею рослинного і тваринного походження. Коли в лісах стає мало їжі, то ворона перебирається ближче до поселень людей, де харчується харчовими відходами.

Ворони є розумними і кмітливими птахами. Чи помічали Ви, як ворона діловито розмочує сухі шматочки їжі в калюжі? До таких дій не кожна птиця додумається. Ще один цікавий момент добування їжі. Одного разу сімейство чорних птахів виявило у дворового пса в мисці їжу. І що вони зробили, щоб добути ласий шматочок? Ворони проявили організовану діяльність: одна з них ззаду підібралася до собаки і боляче клюнула ногу. На кілька секунд собака відволікся від обіду, повернувшись назад. А в цей же час інша учасниця змови швидко підлетіла до миски і вкрала кістка. У підсумку все сімейство бенкетувало в найближчих кущах.

Також ворони люблять ігри та розваги. Птахи люблять дражнити кішок і собак.

Сподіваємося, що повідомлення про ворону допомогло Вам підготуватися до заняття. А розповідь про ворону Ви можете залишити через форму коментарів нижче.

Оцініть статтю
Додати коментар